מייסד OnePlus: נשיק סמארטפון נוסף עד סוף השנה

לאחר עשרות שמועות, דיווחים והדלפות, לצד תקופת המתנה ארוכה למדי, הכריזה לפני כשבוע OnePlus הסינית על ה-OnePlus 2, ספינת הדגל החדשה שלה, אותה הגדירה כ”קוטל מכשירי הדגל של 2016” (The 2016 Flagship Killer). עם זאת, נראה כי לא בזאת תמו תוכניות החברה ל-2015, שכן זו מתכננת להשיק סמארטפון נוסף מאוחר יותר השנה, על פי דבריו של אחד ממייסדי החברה.

את דברים אלו מוסר קארל פיי, ממייסדי הסטארט-אפ, במסגרת ראיון בלעדי לעיתון USA Today, שם מציין כי OnePlus אכן תשיק מכשיר נוסף בהמשך השנה, ככל הנראה לקראת תקופת החגים (והקניות), המתרחשת בחודשים האחרונים של השנה. “יכול להיות שהוא יהיה בעל מפרט מתקדם יותר משל ה-OnePlus 2 ויכול להיות שלא”, הוסיף פיי.

על המכשיר שיושק בהמשך השנה מסר קארל פיי:

כשראיתי את המכשיר אמרתי לעצמי – ‘אוי לעזאזל, זה הולך להיות המכשיר היום-יומי שלי’, אך כשגרסת ה-OnePlus 2 הסופית הגיעה, היא גם הייתה ממש נחמדה, אז זה ממש קשה להחליט עכשיו באיזה מכשיר להשתמש.

OnePlus CEO Gadgety
קארל פיי: “ה-OnePlus 2 נחמד”

אין זו הפעם הראשונה בה אנו שומעים שהיצרנית הקטנטנה תשיק שני סמארטפונים השנה, כאשר באפריל האחרון מסר המגזין בלומברג שהחברה עובדת על סמארטפון נוסף אותו נראה לפני תום השנה הנוכחית.

בשלב זה לא ברור מה תהיה מטרתו של המכשיר – האם יהיה זה מכשיר פרימיום מתקדם המציג מפרט משודרג יותר מזה של ה-OnePlus 2 או שמא מדובר בדגם מיני בעל מפרט מעט משונמך. עם זאת, מדבריו של פיי, שהגדיר את ה-OnePlus 2 בו החברה כה מתגאה, כסמארטפון “נחמד” בלבד, ניתן להסיק כי מדובר במכשיר חזק ומתקדם יותר.

בעת שנשאל פיי בדבר עתיד החברה, מסר כי לדעתו, בעוד 5 שנים ישרדו 3 יצרניות סלולר בלבד, הן – אפל, סמסונג ו-OnePlus ואילו שאר היצרניות לא יצליחו לעמוד ברף ובדרישות שיתבקשו מהן. בעניין מטרות החברה להמשך השנה, מסר פיי כי המטרה הנוכחית הינה למכור בין 3 ל-5 מיליון סמארטפונים עד לסוף 2015.

[interaction id=”55bf93c2e741fff707338182″]

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים