שחקני Xbox One היכונו: משחקי Xbox 360 מגיעים בנובמבר

| יום חמישי, 6 באוגוסט 2015, 11:22 | משחקים, קונסולות

בתערוכת E3 שנערכה בחודש יוני הודיעה מיקרוסופט על תמיכה לאחור במשחקי Xbox 360, שיוכלו לרוץ כעת גם על הקונסולה החדשה שלה, Xbox One. אפשרות התמיכה לאחור תתווסף עם הורדת עדכון ל-Xbox One. קונסולת הדור הקודם, ה-Xbox 360, נהנתה מספריה עשירה ומשובחת של משחקים, לכן ניתן להבין את התלהבות הגיימרים שיוכלו לשחק בהם גם על המכשיר החדש יותר.

כעת ניצלה מיקרוסופט את הבמה בתערוכת Gamescom והודיעה כי העדכון המצופה יגיע לכל משתמשי Xbox One בחודש נובמבר הקרוב. האפשרות החדשה תינתן בחינם ותושק עם מאות משחקי הדור-הקודם שניתן יהיה להריץ על המכשיר החדש, כשהבולטים ביותר הם כותרי סדרת Gears of War. אולם לא כל משחקי ה-Xbox 360 יכולים לדלג לדור הבא: משחקים הדורשים אביזרי USB מיוחדים, או משחקי קינקט, אינם נתמכים בשלב זה. קושי נוסף הוא הצורך בתהליך ביורוקרטי חוקי עבור כל משחק המתווסף לרשימת התאימות-לאחור.

כפי שדיווחנו בעבר, התמיכה לאחור במשחקי Xbox 360 מתאפשרת על ידי אמולציה: הדמיה וירטואלית של המכשיר הקודם על גבי המכשיר החדש. המשחקים "יחשבו" שמדובר בקונסולה Xbox 360 וירוצו כרגיל – אפילו עם התפריטים של ה-Xbox 360 וחיבור לרשת. האמולטור רץ באותו אופן עבור כל משחק. עם זאת, כל האפשרויות המתקדמות של המכשיר החדש, כגון פקודות קוליות, הקלטת וידאו וצילום תמונות, יהיו זמינות גם עבור משחקי ה-Xbox 360.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות