דיווח: דגם ה-Galaxy Note 5 עם סים כפול יאפשר את הרחבת הזיכרון הפנימי

ה-Samsung Galaxy Note 5 נמצא במרחק של ימים בודדים מאיתנו ואם חשבנו כבר שאנו יודעים את כל הפרטים עליו, יכול מאוד להיות שאנו טועים. בימים האחרונים נחשפו תמונות חדשות של המכשיר, בהן הוצג הפאבלט ללא כל חריץ להרחבת הזיכרון, פונקציה לה קיוו רבים מקהל לקוחותיה של הענקית הקוריאנית.

אך לפני שתספידו את המכשיר, דיווח חדש מעיד כי סמסונג החליטה בכל זאת לשלב את הפונקציה בפאבלט הדגל שלה. ובכן, לפחות באחד מדגמי הפאבלט. על פי הדיווח, שמקורו באתר הטיוואני Sogi, סמסונג תאפשר את הרחבת הזיכרון הפנימי ב-Galaxy Note 5 בדגם בעל הסים הכפול בלבד.

את חריץ הרחבת הזיכרון תשלב החברה כחלק מחריץ כרטיסי הסים, בדומה למתבצע כיום בסמארטפונים שונים מבית Meizu. כך, יוכלו משתמשי המכשיר בעל הסים הכפול לבחור האם לבצע שימוש בשני כרטיסי סים או שמא להשתמש בכרטיס סים אחד ובכרטיס זיכרון מסוג MicroSD במקום השני. יש לציין, כמובן, שלא יוכלו המשתמשים לבצע שימוש בשני כרטיסי סים ובכרטיס הזיכרון בו זמנית.

לצערינו הרב, גם אם יתבררו התמונות כאמיתיות, הפיצ'ר לא יוצע, כפי הנראה, לכלל משתמשי ה-Galaxy Note 5, אלא יושק בשווקים מוגבלים באיזור אסיה, שם השימוש בסים כפול הפך נפוץ יותר ויותר בהשנים האחרונות.

[interaction id="55c6d827e0aca72405f4ea3d"]

השוואת מפרטים