תמונות חדשות של ה-Galaxy Note 5 נחשפות ומציגות עט הנשלף אוטומטית ומימדים מצומצמים במיוחד

אינספור תמונות המציגות את צמד מכשירי הפרימיום הבאים מבית סמסונג, ה-Galaxy Note 5 ו-Galaxy S6 Edge Plus, דלפו בשבועות האחרונים לרשת ואף נחשף שאחד מדגמי פאבלט הדגל של החברה יספק חריץ להרחבת הזיכרון. למרות זאת, מגיעות לרשת זה עתה לא מעט תמונות חדשות המציגות, שוב, את שני המכשירים במלוא תפארתם והדרם.

בתמונות החדשות ניתן לראות את ה-Note 5 וכן ה-S6 Edge Plus ממגוון רחב של זוויות, המציגות תמונה זהה לזו שקיבלנו עד עתה. שני המכשירים יספקו מבנה מתכתי מרשים ואת גבם תכסה זכוכית, בדומה לקווי העיצוב בהם דוגל ה-Galaxy S6.

מלבד התמונות, שלא מחדשות כמעט דבר, אנו זוכים לשמוע לא מעט פרטים חדשים ממשתמש האתר Reddit בכינוי Joelrtaveras, שזכה להשתמש במכשיר. על פי המשתמש, גרסת ה-Note 5 בה השתמש לא מכילה, כצפוי, חריץ להרחבת הזיכרון הפנימי או סוללה נשלפת. כמו כן, מסר שפאבלט הדגל של סמסונג מציג מימדים מצומצמים משמעותית מאלו של ה-iPhone 6 Plus, כשזה נוגע לאורך ורוחב, אך הפאבלט של סמסונג הינו מעט יותר עבה.

מלבד זאת, הוסיף המשתמש שניץן יהיה לשלוף את עט הסטיילוס S-Pen מן גוף המכשיר באמצעות מנגנון אוטומטי שישלוף אותו החוצה בעת שהמשתמש ילחץ עליו. עוד נמסר שלמכשיר אחיזה נוחה מהרגיל וחלוקת משקל טובה, כך שהוא מרגיש מעולה ביד, יותר מאשר פאבלט הדגל של אפל, הכולל מסך קטן יותר מזה של ה-Note 5, לדבריו.

בכל הנוגע ל-S6 Edge Plus, מסר משתמש Reddit שאפליקציות ה-Edge כפי שנראו ב-Galaxy Note Edge חוזרות אלינו עם המכשיר החדש. זאת בהתאם לדיווחים קודמים בדבר חנות אפליקציות ייעודית עבור מסך האדג' עליה עובדת סמסונג. הדבר אומר שפרט לאנשי קשר שהוצגו במסך ה-Edge ב-Galaxy S6 Edge, ניתן יהיה להוסיף גם אפליקציות לתפריט הנשלף.

בדיווח אחר המגיע אלינו מ-Pocketnow, אנו רואים סדרה של תמונות המציגות את האריזה בה יגיע ה-Galaxy Note 5, זו מציגה קווים זהים לאריזות מכשירי הדגל הנוכחיים של סמסונג, ה-S6 Edge ו-S6.

בעוד פחות מחמישה ימים נראה באופן רשמי את צמד המכשירים, אך בעקבות סדרת ההדלפות שמתרחשת בשבועות האחרונים אנו כבר לא בטוחים כי לסמסונג יש מה לחדש לנו.

כך או כך, על מנת לוודא את כל הפרטים נאלץ להמתין להכרזה הרשמית שתתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-13 באוגוסט.

השוואת מפרטים