צפו בוידאו: רשמים ראשונים על ה-Galaxy Note 5 ו-S6 Edge Plus

סמסונג השיקה הערב את שתי ספינות הדגל החדשות ביותר שלה, ה-Galaxy Note 5 ולצידו ה-Galaxy S6 Edge Plus. חוות הדעת הראשוניות על שני הפאבלטים החדשים של החברה החלו לזרום מיד עם תום הארוע, וכדי שתוכלו לצפות בשניים מקרוב ולהבין מה בדיוק השתנה מעבר למפרט הטכני היבש, איגדנו עבורכם מספר קטעי וידאו עם הצצות ראשונות על המכשירים.

כפי שתוכלו לראות, ידידינו ממעבר לים התרשמו לטובה מהמכשירים החדשים. ה-Note 5 מציג שיפורים ברוכים במגוון תחומים, ומהווה מעין הכלאה בין ה-Galaxy S6 וה-Note 4. הוא תואם באופן מדוייק את שפת העיצוב החדשה של סמסונג שהושקה יחד עם מכשיר ה-Galaxy S6, יוקרתית בהרבה מעולם הפלסטיק שבו דגלה החברה בעבר.

השוואת מפרטים: Note 5 מול S6 Edge Plus מול Note 4

גב המכשיר שואב מעיצובו של דגם ה-Edge של החברה ומציג שוליים קמורים, אלו, מאפשרים אחיזה נוחה יותר ביד. גם חווית השימוש הפכה פשוטה בהרבה והוסרו מגוון פיצ'רים בלתי נחוצים. סמסונג הטמיעה במכשיר רק את הפיצ'רים החיוניים ביותר שתורמים לחווית המולטי-טאסקינג אליה היא מכוונת.

כדי לקסום לדור הצעיר, הוסיפה החברה גם את אפשרות הזרמת הוידאו בשידור ישיר ליוטיוב, זו תאפשר לכל אחד לחלוק עם חבריו וידאו בכל רגע נתון, ובסמסונג ככל הנראה מקווים כי הסלבריטאים יאהבו, יהנו וישתמשו בפונקציה כמה שיותר.

לעומת ה-Note 5, ה-Galaxy S6 Edge Plus מציע מספר קטן מאוד של חידושים. הוא מיועד עבור אנשים המעוניינים במסך הקמור שלא הסתפקו בגודל המסך של ה-S6 Edge. ההבדלים היחידים מלבד המסך המוגדל הם סוללה בנפח גבוה יותר (3000mAh לעומת 2600mAh) ויותר זיכרון RAM (ארבעה גיגה-בייט לעומת שלושה גיגה-בייט ב-S6 Edge).

השוואת מפרטים