גאדג’טי מפנק: צפו בסרטון ממשימה בלתי אפשרית 5 ואולי תזכו בנרתיק לטאבלט במתנה

בסוף החודש שעבר הגיע הסרט משימה בלתי אפשרית: אומת הנוכלים אל אולמות הקולנוע בישראל. את הסרט עמוס האקשן ראינו ואף סיקרנו עבורכם, אולם רצינו לעשות עוד קצת.

במסגרת שיתוף פעולה חדש, הצלחנו לארגן הגרלה של 5 נרתיקים בהם תוכלו לאחסן את הטאבלטים שלכם. בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו למצוא סרטון של הסרט משימה בלתי אפשרית, שם, ורק שם, תוכלו לצפות בסרטון ולענות על השאלה: “מהו מספר הרכב בו נוהג טום קרוז בקליפ?”, על מנת להשתתף בהגרלה.

ביקורת סרט: משימה בלתי אפשרית – אומת הנוכלים

למי מכם שמעוניין לצפות בסרטון של מרדף המכוניות מהסרט בלי קשר לתחרות, צירפנו את הקליפ לצפיה גם כאן. מבצע זה ישמיד את עצמו (כלומר, יסתיים) ביום שני בבוקר, בשעה 10:00. ההשתתפות במבצע החלוקה בכפוף לתקנון ובעמוד הפייסבוק של גאדג’טי בלבד. תגובות לכתבה זו לא יהוו הרשמה להגרלה.

משימה בלתי אפשרית: אומת הנוכליםאנחנו מחלקים לכם נרתיקי עור איכותיים של “משימה בלתי אפשרית: אומת הנוכלים” שישמרו לכם טוב-טוב על הטאבלט!צפו בקליפ האקשן המטורף, ענו על השאלה ותוכלו לזכות: מה מספר הרכב בו נוסע טום קרוז?ההשתתפות בתחרות בכפוף לתקנון: http://www.gadgety.co.il/files/contracts/mission-impossible-august-2015.pdf

Posted by Gadgety on Tuesday, August 11, 2015

למעבר לעמוד ההגרלה בפייסבוק – לחצו כאן

השוואת מפרטים