גוגל מעלה הילוך בתחרות מול Siri למשתמשי iOS

| יום שלישי, 18 באוגוסט 2015, 15:09 | אפליקציות אפל
תגיות: Google, Google Now, iOS, גוגל

בתוך כל השינויים האחרונים שעשתה גוגל בחברה, כאשר העיקרי שבהם היה הקמת חברת אם לענקית החיפוש, נדמה היה לרגע שזו זנחה את התחרות מול חברת אפל בתחום העוזרות הוירטואליות.

לעוזרת הוירטואלית גוגל אמנם אין שם אישי כמו ‘קורטנה’ או ‘סירי’, אך נראה עד כה שהחברה התעסקה יותר בפיתוח שירות ה-Google Now עבור משתמשי האנדרואיד מאשר חשיפת השירות אל משתמשי ה-iOS. בעדכון שהחלה לשחרר גוגל עבור האפליקציה שלה במוצרי אפל, הראיתה ענקית שירותי הרשת כי היא חיכתה לרגע הנכון על מנת להביא שדרוגים משמעותיים.

העדכון החדש, שמשדרג את האפליקציה לגרסה 7.0, מביא איתו מספר שיפורים משמעותיים, הראשון שבהם הוא האפשרות לומר ‘Ok Google’ מכל מקום בדפדפן ולשאול כל שאלה שתרצו בזמן הגלישה על מנת לקבל תשובות “חכמות”. כך לדוגמה, תוכלו לשאול ‘בת כמה היא?’ בזמן שתקראו כתבה על מדונה, או ‘כמה רחוק זה?’ בזמן שתקראו על מסעדה חדשה שרק עכשיו נפתחה, וגוגל תספק את התשובה עם מילת היחס הקשורה למה שאתם קוראים.

שיפור נוסף המגיע בעדכון המדובר הוא תוצאות מקומיות מדוייקות יותר. כך למשל, בכל מקום שתהיו תוכלו לקבל מידע מדוייק המתייחס למיקום הגיאוגרפי בו אתם נמצאים, הכולל, בין היתר, מחירים במטבע מקומי ומידות מרחק מקומיות כשמחפשים מקומות בילוי, עסקים ופנאי מקומיים. השיפור השלישי, שנשמע זניח, אך אינו פחות משמעותי, הוא האפשרות להעתיק ולהדביק מכל מקום באפליקציה. העדכון זמין בחנות האפליקציות למשתמשי iOS.

להורדת אפליקציית גוגל ל-iOS – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות