אפליקציית וואטסאפ

צילום: גאדג'טי

שירות Whatsapp Web זמין מעתה גם באייפון

| יום חמישי, 20 באוגוסט 2015, 09:11 | אפליקציות אפל

אפליקציית המסרים המידיים Whatsapp החלה בשליחת עדכון למכשירי האייפון המאפשר את הפעלת שירות Whatsapp Web לראשונה עבור משתמשי iOS. וואטסאפ ווב מאפשר למשתמשים לנהל ולצפות בהודעות דרך הדפדפן במחשב ללא צורך להרים את האייפון ולהשתמש באפליקציה המותקנת בו.

את Whatsapp Web לאייפון מפעילה החברה באופן הדרגתי עבור כלל משתמשי האייפון, כאשר לא מדובר בעדכון רגיל הקיים בחנות האפליקציות, אלא בכזה שיופיע בהגדרות המכשיר לאחר עדכון מהאוויר שיתבצע על-ידי החברה עצמה. בעוד אין כל “טריק” שיאפשר לכם לקבל את הפונקציה באופן מיידי, מצאנו כי במספר מכשירי אייפון, הסרתה של האפליקציה והתקנתה מחדש גרמה לאפשרות להופיע (מומלץ לבצע גיבוי לשיחות טרם מחיקת האפליקציה).

על מנת להשתמש ב-Whatsapp Web דרך האייפון, יש תחילה לגשת לאתר web.whatsapp.com, שם תמצאו קוד QR (ראו תמונה מעלה) הניתן לסריקה באמצעות מצלמת האייפון. במכשיר האייפון גשו לתפריט ההגדרות באפליקציית Whatsapp ואתרו את האפשרות ‘Whatsapp Web’. לחיצה על אפשרות זו תפתח את מצלמת המכשיר ותאפשר סריקת הקוד המופיע על גבי מסך המחשב. לאחר סריקת הקוד, תופעל האפשרות לביצוע שיח דרך המחשב, כאשר כל השיחות הפתוחות עם חברים וקבוצות יוצגו על המסך ממש כמו באפליקציית האייפון.

Whatsapp Web תעבוד במחשב כל עוד האייפון מחובר לאינטרנט, בין אם ב-WiFi או דרך הרשת הסלולרית. הדבר מתאפשר הודות לפעולתה ברקע של האפליקציה. במידה ואתם מבחינים בניתוקים, ייתכן שהחיבור לרשת האינטרנט במכשיר אינו מיטבי או שפונקציית ה-App Backgroud Refresh במכשיר האייפון עבור אפליקציית Whatsapp כבויה, תוכלו לוודא זאת דרך הגדרות המכשיר תחת תפריט “כללי”.

whatsapp-web-gadgety-screenshots

Whatsapp Web מאפשרת לשוחח עם חברים וקבוצות חברים ואפילו לצפות בתמונות ובוידאו. שליחת סרטונים ותמונות מתאפשרת דרך כפתור מיוחד הממקום בראש עמוד השיחה, כאשר קיימת אפשרות גם לגרירת תמונות מסייר הקבצים לחלון האפליקציה במחשב.

whatsapp-web-gadgety-share-pics

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות