שעון ה-Huawei Watch יצא למכירה באופן רשמי ב-2.9 ויתמוך במשתמשי iOS

בעוד יומיים בלבד צפויות עשרות חברות ויצרניות לצעוד אל עבר תערוכת IFA בברלין ולהציג לנו את מיטב המכשירים והמוצרים השונים שלהן. אחת מהן הינה Huawei, יצרנית הסמארטפונים בין הבולטות ביותר בעולם, שבימים האחרונים נראה שהיא מתרגשת יותר מכולנו לקראת התערוכה ומפרסמת אינספור טיזרים בעמוד הטוויטר שלה.

מרביתם התייחסו דווקא לסמארטפון ה-Mate S ואילו אחד מהם, שמשך את תשומת ליבנו באופן מיידי, מתייחס למה שנראה כשעונה החכם של החברה, ה-Huawei Watch. השעון, שהוצג במהלך תערוכת הסלולר MWC 2015, טרם זכה לראות הפצה כלל עולמית, אך מצב זה עומד להשתנות.

Huawei Watch Teaser Gadgety

בטיזר זה צירפה וואווי תמונה של פרופיל השעון וכתבה: “אלגנטיות וכוח בהרמוניה מושלמת. 2 לספטמבר, ברלין”. על פי דברים אלו ולצד העובדה שהשעון צץ באתר Amazon למספר שעות ושם נכתב כי מכירתו תחל ב-2/9, אנו מעריכים כי החל מהמשך השבוע ניתן יהיה לרכוש את השעון.

Huawei-Watch-Bandעל פי ההערכות, השעון יוצע למכירה במדינות גרמניה, צרפת, יפן, אוסטרליה, בריטניה, קנדה, סין וכמובן, ארה”ב, כאשר הוא עשוי להגיע בשלב מסוים גם לישראל (לא דרך אמזון). מחירי השעון יחלו בכ-1,400 שקלים (349 דולר) עבר הדגם בעל רצועה עשויה מתכת או עור, בעוד דגם בעל ציפוי זהב ימכר עבור כ-3,150 שקלים (799 דולר) בלבד. לשם השוואה, שעון ה-Apple Watch העשוי זהב יעלה למשתמש בין 40 ל-70 אלף שקלים, אך מדובר בדגם עשוי זהב 18 קארט.

באופן מפתיע במיוחד, על פי הנכתב בעמוד המוצר באתר אמזון, השעון, שמריץ את מערכת ההפעלה Android Wear, יתמוך במכשירים
המריצים iOS בגרסה 8.2
ומעלה, נוסף על מכשירי אנדרואיד (גרסה 4.3 ומעלה). זאת בהמשך לשמועות רבות בדבר תמיכת מערכת ההפעלה במכשירי אפל השונים.

ה-Huawei Watch מכיל מסך 1.4 אינץ’ עטוף זכוכית ספיר ברזולוציה מרובעת של 400×400, מערכת על שבב Snapdragon 400, סולללת 300mAh, נפח אחסון על סך 4GB וזכרון פעולה (RAM) בנפח של 512MB.

השוואת מפרטים