סדרת משחקי הוידאו Castlevania תהפוך לסדרת אנימציה אלימה ורוויית מטאל

| יום שלישי, 1 בספטמבר 2015, 11:15 | בידור ופנאי, משחקים

אדי שנקר, מפיק ובמאי סרטי פעולה ופשע העומד מאחורי סרטים כמו Killing Them Softly ו- Lone Survivor, הולך להפיק סדרת אנימציה למבוגרים המבוססת על Castlevania. ההפקה תהיה בשיתוף עם פרד שיברט (Fred Seibert), מפיק טלוויזיה שעזר להתניע כמה מסדרות האנימציה המוצלחות ביותר כמו המעבדה של דקסטר, Adventure Time, בנות פאוארפאף, Cow and Chicken ואחרים.

castlevania3-spot2

לפי שנקר, הסדרה החדשה תהיה אלימה. המטרה היא ליצור חוויה חזקה המזכירה אווירה של אנימה, אך בארצות הברית, לקהל בוגר. הסדרה תבוסס על המשחק Castlevania III: Dracula’s Curse שיצא בתפר שבין שנות ה-80 ל-90, ומתאר את הרפתקאותיו של הלוחם טרבור בלמונט (Trevor Belmont) לצד מכשפת, פיראט, ובנו של דרקולה שיכול להפוך לעטלף. בנוסף, מאשר שנקר, יהיו הרבה הפתעות וקריצות שמעריצי Castlevania יבינו.

“הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא איך אנו נפטרים ממוזיקת תזמורת קלישאתית ומשתמשים ברוק כבד וגיטרות חשמליות, כפי שניתן למצוא במשחק,” אמר שנקר בשיחה עם Collider. נראה כי כל החלקים נופלים למקומם: חומר המקור נהדר, החזון מסקרן, הכיוון המוזיקלי מבטיח ומעל הכל – מאחורי הפרויקט עומדים יוצרים מנוסים עם קבלות. לא נותר לנו אלא להמתין ולראות כיצד תיראה הסדרה לבסוף.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות