כך עובדים מיקרו-תשלומים ב-Metal Gear Solid 5

| יום שלישי, 1 בספטמבר 2015, 21:40 | משחקים

בדרך כלל נמצא משחקים הכוללים מיקרו-טרנזקציות על סמארטפונים, טאבלטים, ובתור משחקי Free to Play. לכן אפשר להבין מדוע ציבור הגיימרים הופתע מעט עם ההכרזה על מיקרו-תשלומים במשחק Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, הנמכר במחיר מלא של $60 החל מהיום (ג').

המשחק כולל שני מצבי מולטיפלייר. אחד מהם הוא מצב בשם Metal Gear Online שיגיע רק בחודש הבא (6 באוקטובר) לקונסולות ורק בינואר 2016 למחשב האישי. מצב מרובה משתתפים נוסף נקרא Forward Operating Bases והוא זמין לצד השקת המשחק. מצב זה הוא הרחבה של אפשרות בניית הבסיסים במשחק, ומאפשר לכם להקים בסיס אליו שחקנים אחרים מנסים לפלוש.

בנקודה זו החליטו ב-Konami להכניס מיקרו-תשלומים, הנדרשים אם אתם רוצים לקצר את זמני ההמתנה בעת הבניה, לקנות שטח לבסיסים נוספים ועוד. אלו נעשים על ידי "מטבעות בסיס אם" (Mother Base Coins) אותם ניתן לקנות בכמויות משתנות, החל מ-100 מטבעות ב-$1.65 וכלה ב-6000 מטבעות בעלות של $80.

2930618-mbcoins

מבדיקה ראשונה עולה כי את הבסיס הראשון ניתן לבנות עם מטבעות שהושגו במשחק עצמו, אולם בסיסים נוספים דורשים השקעה של כסף אמיתי מצד השחקנים. עובדה זו לא הפריעה לכתבים לשבח את המשחק ולתת לו ציונים גבוהים ואף מושלמים, תוך שימת דגש על הסיפור רחב היריעה, המשחקיות העמוקה והכלים המיוחדים העומדים לרשות השחקן. ביקורות מסוימות הפליגו בתארים ואף כינו את The Phantom Pain "המשחק הטוב בסדרה".

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain יוצא היום למחשב האישי ולקונסולות הביתיות PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות