נחשף Razer Wildcat – בקר משחק מדוייק ומעוצב לשחקני ה-Xbox One

אף שהספורט האלקטרוני נולד והתפתח סביב פלטפורמת המחשב האישי, מעבר שוק משחקי הוידאו אל מסך הטלוויזיה גרר אותו אחריו. טורנירים רבים מתבצעים היום על גבי קונסולות משחק, ועל כן יצרניות ציוד הגיימינג מציעות למתחרים בקרים מהירים וממוקדים יותר שיחליפו את אלו הפשוטים המגיעים באריזה. היצרנית האמריקנית Razer מציגה עתה את Wildcat, בקר משחק חדש עבור ה-Xbox One.

בקר ה-Wildcat מייצג את הגלגול השלישי במשפחת בקרי המשחק מבית היצרנית, אחרי Onza ו-Sabertooth, ומביא את טכנולוגיות החברה אל דור הקונוסלות החדש. הבקר החדש זונח את צורתם החיצונית של קודמיו ודובק במבנה שמציע בקר ברירת המחדל של ה-Xbox One, בתוספת מספר לחצנים, משטחי גומי אופציונאליים לאחיזה נוחה יותר ומראה צעקני הודות לצבע הירוק שמאפיין את היצרנית.

הבקר מציע מספר יתרונות בהשוואה לבקר ברירת המחדל של מיקרוסופט. המרכזי שבהם נוגע לארבעת הלחצנים הנוספים בגבו ובדופן העליונה שלו, אלו מאפשרים למפות את תפקוד לחצני ה-ABXY (או כל לחצן אחר על גבי הבקר) להפעלה באמצעות אצבעות האמה הפנויות, על מנת שלא להוריד את האגודל מסטיק הניווט. בנוסף, הבקר מציע מעצורי הדקים, המאפשרים לצמצם את מהלכם להקשה חוזרת מהירה יותר, ומצייד את כפתורי ה-ABXY במנגנוני Hyperesponse המציעים מהלך קצר ומשוב מוחשי מדוייק.

עוד ראוי לציין את לוח המקשים המתווסף לתחתית הבקר, זה כולל ארבעה מקשים למעבר מהיר בין פרופילים מוגדרים מראש, השתקת המיקרופון ואת האפשרות לוסת את עוצמת הקול של המשתתפים בצ’אט המשחק. תחתיו ממוקם מחבר אוזניות סטנדרטי מסוג 3.5 מ”מ.

בהתאם למגבלה שמטילה מיקרוסופט על יצרניות צד שלישי, בקר ה-Wildcat יהיה זמין בגרסה חוטית בלבד, כאשר הכבל עצמו יהיה קלוע בשרוך ויגיע באורך שלושה מטרים. הבקר יוצע לרכישה החל מחודש אוקטובר במחיר של 149 דולרים (כ-585 שקלים).

השוואת מפרטים