האם זוהי הגרסה המשודרגת של LG G4?

| יום חמישי, 3 בספטמבר 2015, 19:26 | סלולר
תגיות: LG, LG G4, LG G4 Note, LG G4 Pro

תמונותיו של מכשיר לא מוכרז מתוצרת LG התגלו באתר האינטרנט הציבורי של TENAA (המקבילה הסינית של ה-FCC האמריקני). בעוד המוצר מציג עיצוב דומה מאד לזה של ה-G4, קיימת אפשרות כי מדובר למעשה בדגם משודרג של מכשיר הדגל. גילוי זה משתלב עם דבריו של מנכ”ל החברה, לפיהם מכשיר דגל חדש ייחשף ברבעון האחרון של 2015.

המכשיר שבתמונות נושא את מספר הדגם LG-H968 ומציג עיצוב מאד מוכר, כשהוא כולל בגבו מערך לחצנים זהה לזה שמשולב במכשיר הדגל LG G4 וכן מצלמה ראשית עם פלאש LED כפול ופוקוס לייזר. עוד ניתן לראות שמלפנים ישנה פריסה שונה של רכיבים: לצד האפרכסת ממוקם ככל הנראה פוקוס לייזר, ומאחורי הזכוכית שמחפה על המסך נמצאת המצלמה המשנית.

לפי הפרטים היבשים שמופיעים במסד הנתונים של TENAA, המוצר החדש הזה של LG יהיה בעל סוללה נשלפת ותמיכה בטכנולוגיית dual-SIM, אולם לא נופתע אם נגלה שהיכולת האחרונה שמורה לשווקים מאד ספציפיים כמו סין ויפן. על הפאנל האחורי שנשלף סביר ש-LG תשמור בכל הגרסאות, שכן מדובר בתכונה שזכתה לאהדה רבה במכשיר הדגל הקיים.

את הגרסה המשודרגת של LG G4 עשויה החברה לחשוף באופן רשמי באירוע שייערך ב-10 באוקטובר, כך מדווחים מקורות בקוריאה. בינתיים, פנתה החברה לרשום שני סימני מסחר חדשים – G4 Graphy ו-G4 Script. המשמעות שלהם תתברר ככל הנראה בקרוב.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות