Samsung Gear S2 Classic

Samsung Gear S2 Classic (צילום: גאדג'טי)

שעוני ה-Samsung Gear S2 יתמכו במגוון מכשירי אנדרואיד ועתידים לתמוך ב-iOS

אנו נמצאים בעיצומה של תערוכת IFA 2015 בברלין, וכעת מתפוגג לו העשן סביב מגוון המוצרים שהוכרזו כחלק מהתערוכה. אחד מהבולטים בהם הינו ה-Gear S2, שעונה החכם העגול הראשון של סמסונג הקוריאנית. זה, למרבה ההפתעה ובניגוד לדורות השעון הקודמים, יתמוך במגוון נרחב של מכשירי אנדרואיד.

עד עתה, מערכת ההפעלה טייזן (Tizen), הרצה על גבי שעוני ה-Gear S2 ו-Gear S2 Classic, תמכה במספר מוגבל של סמארטפונים. עם זאת, צמד השעונים החדש יתמוך במספר בלתי מבוטל של מכשירי אנדרואיד, העומדים בקריטריונים והגדרות ברורים. על פי סמסונג, כל מכשיר אנדרואיד בגרסה 4.4 KitKat או חדשה יותר, ובעל 1.5GB RAM, יוכל להתחבר לכלל דגמי ה-Gear S2.

בעמוד המוצר הנמצא באתר סמסונג, ניתן לקבל הצצה רשמית ומדוייקת למכשירים בהם תומך השעון. בין המכשירים נמצא את כל סדרת ה-One של HTC (החל מ-M7), נקסוס 5 ו-6, ה-LG G1 עד LG G4 ועוד.

צפו: רשימת כל המכשירים התומכים ב-Gear S2

משתמשי האייפון, שזכו לאחרונה לראות תמיכה מצד מערכת ההפעלה Android Wear, יצטרכו להמתין בסבלנות על מנת להשתמש בשעון ה-Gear S2. כך מוסר דובר רשמי בחברת סמסונג לאתר Digital Spy. "אנו בודקים את האפשרות לפתוח את זה (מערכת ההפעלה Tizen) גם ב-iOS", ציין המקור.

בהנחה שסמסונג תממש את התמיכה ב-iOS, עשויה אפל להיכנס לצרה לא פשוטה. בעוד היא מציעה, נכון לעכשיו, שעון חכם בודד, עשויים להתווסף לרשימת השעונים התומכים ב-iOS, ביניהם מגוון שעוני Android Wear, גם מגוון ה-Gear S2 ושעוני טייזן העתידיים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות