איביי חוגגת 20 שנה להיווסדה ומשיקה עדכון לאפליקציה

בימים אלו חוגג אתר המכירות והמסחר האלקטרוני מבין הגדולים ביותר בעולם, eBay, את יום הולדתו ה-20 וכחלק מחגיגות יום הולדתה של החברה, משחררת איביי עדכון חדש לאפליקציה שלה המקפיץ את גרסתה ל-4.0, הן עבור משתמשי iOS והן עבור משתמשי אנדרואיד.

אפליקציית איביי החדשה מקבלת רענון קטנטן לעיצובה ומציגה מסך בית חדש, המחולק למספר חלקים: בעת פתיחת האפליקציה יוכל המשתמש לראות את רשימת הקטגוריות ישירות אל מול עיניו, בה יוכל לדפדף ולבחור את הקטגוריה המתאימה ביותר עבורו. לצד רשימת הקטגוריות נמצא את רשימת מוצרים מומלצים, וכן הנחות שונות.

נוסף על אלו מסך הבית ישלב בקירבו גם עמוד ייעודי עבור כל אחד מ-25 מיליון המוכרים באתר, על פי איביי, וכן עמוד המציג עדכונים שונים החשובים הנוגעים למשתמשים השונים ונקרא Activity. מעבר לכך, מציגה האפליקציה ממשק משודרג ומעט יותר קל לניווט.

אר-ג’יי פיטמן, מנהל המוצר הראשי ב-eBay, מסר:

eBay 4.0 מהווה שלב חשוב לחברה ומעידה על מחויבותנו לעולם המסחר הנייד שאנו חיים בו כיום. האפליקציה החדשה, שפותחה בהשראת משובי הלקוחות, מציגה חוויית משתמש פשוטה יותר וכולל פונקציית התאמה אישית הלומדת את תחומי העניין של הלקוח ומספקת לו חווית קנייה ומכירה מותאמת אישית, המבוססת על פעילותו.

גרסה זו מתיימרת לשים את חווית המשתמש בראש מעייניה ע”י יצירת “חווית משתמש פשוטה ומותאמת אישית לקונים ולמוכרים במכשירים הניידים”. מלבד זאת, מאפשרת איביי כרגע למוכרים מרחבי העולם להצטרף לאתר ללא דמי רישום ולהציע עד 80 פריטים במכירה פומבית או רגילה.

להורדת האפליקציה עבור משתמשי iOS – לחצו כאן

להורדת האפליקציה עבור משתמשי אנדרואיד – לחצו כאן

Introducing eBay 4.0 from eBay Newsroom on Vimeo.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות