שמועה: Samsung Galaxy S7 יגיע בשני גדלי מסך ברזולוציית 4K

Galaxy S6 Edge (צילום: גאדג’טי)

מתחילת דרכה גרפה סדרת ה-Galaxy S של סמסונג לא מעט ביקורת בדבר הדמיון העיצובי המכוון, לכאורה, למכשירי האייפון. עם השנים הסדרה זכתה להצלחה משמעותית משלה, אולם אף היום קשה שלא לשים לב לנקודות דמיון מובהקות בינה למכשיריה של אפל. דיווח חדש בדבר דור הדגל הבא מבית היצרנית הקוריאנית מצביע על כוונתה להמשיך במגמה, עם אימוץ תזמון ההכרזות המקובל באפל.

הדיווח מגיע מאתר חדשות קוריאני בשם asiatoday.co.kr ומוסר, כי בדומה לחברה מקופרטינו, מתכננים בסמסונג להשיק לצד מכשיר הדגל הבא דגם פאבלט, שישא שם זהה. זאת, ייתכן, כצעד ממשיך להחלטתה של היצרנית לאמץ, עם מכשירי ה-Edge שהוצגו השנה את שיטת מינוח הדגמים, שעושה שימוש במילה “פלוס” לציון גרסת הפאבלט של מכשיר הדגל.

הדיווח מציע גם מספר פרטים טכניים אודות המכשירים. נאמר כי ה-Galaxy S7 הרגיל יגיע עם צג בגודל 5.2 אינץ’, כאשר דגם הפאבלט יצוייד בצג בגודל 5.8 אינץ’, שניהם ברזולוציית 4K! במידה ואכן תבחר החברה ללכת בעקבות הצעקה האחרונה באדיבות סוני, צפיפות הפיקסלים תעמוד בשני המסכים על 847ppi ו-759ppi. עוד מציין הדיווח, כי את כח העיבוד תספק למכשירים ערכת השבבים Snapdragon 820 של קוואלקום ולצידה זכרון RAM בנפח 4GB.

ראוי לציין, כי לטענת המקור, השקת המכשירים עתידה להתרחש עוד במהלך השנה הנוכחית. אמנם לא בלתי אפשרי, סטיה שכזו מלוח הזמנים של היצרנית תהיה מאוד לא סבירה, ועל כן ניתן לומר, כי דיוק הפרטים מוטל כאן בספק גדול מהרגיל.

השוואת מפרטים