אפל מעידה על מכירות שיא של ה-iPhone 6S וה-iPhone 6S Plus

עיצובם של מכשירי ה-iPhone 6S וה-iPhone 6S Plus אולי לא השתנה בהשוואה לדגמים שהוצגו בשנה שעברה, אבל השינויים שביצעה אפל באייפונים החדשים עדיין מצליחים למשוך את הלקוחות לקראת ההשקה המצופה ב-25 בספטמבר. אפל מסרה לערוץ חדשות הפיננסים CNBC כי קצב המכירות בימי ההשקה הראשונים עבור המכשירים החדשים צפוי לעקוף את נתון 10 מיליון היחידות אותו רשמו מכשירי האייפון 6 והאייפון 6 פלוס בשנה שעברה.

שיא זה עשויה אפל לשבור, בין היתר, בזכות השקה מוקדמת בסין. עם הצגתם של מכשירי ה-iPhone 6 ו-6 Plus בשנה שעברה, לא הייתה סין בין המדינות הראשונות בהן הושקו שני הסמארטפונים, כך שקשה יהיה להשוות את נתוני הגידול במכירות באופן שקול לנתון שהציגה החברה בשנה הקודמת.

השוואת מפרטים: אייפון 6 מול אייפון 6S

נתון שעולה מתוך בלוג העוקב אחר ההזמנות המוקדמות למכשירי האייפון החדשים הינו הביקוש הגדול לדגם ה-6S פלוס בעל מסך ה-5.5 אינץ'. את דגמי ה-iPhone 6S Plus כבר לא ניתן למצוא במשלוח מיידי דרך ההזמנות המוקדמות, כאשר זמני המשלוח שמגדירה עבורם אפל עומדים בין 3-4 שבועות. בסין וביפן ניתן לראות ביקוש גבוה גם לדגמי ה-iPhone 6S, להם זמני משלוח העומדים כעת בין 2-3 שבועות.

זמינות מכשירי ה-iPhone 6S בהזמנה מוקדמת בסין (מקור: )

זמינות מכשירי ה-iPhone 6S בהזמנה מוקדמת בסין (מקור: iphone-inventory)

בשנה שעברה הגדילה אפל והציגה את נתוני המכירות המוקדמות של מכשירי האייפון החדשים, אלו עמדו על 4 מיליון יחידות תוך 24 שעות בלבד. השנה, לא פירסמה החברה נתון זה, והשאירה אותנו, כמו גם את האנליסטים בשוק ההון, בתהייה מדוע. את נתוני המכירות ההתחליות של שני המכשירים צפויה אפל לפרסם לקראת סוף חודש ספטמבר, אז נוכל לקבל הצצה להצלחתם של דגמי האייפון 6S.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות