סנאפצ'ט

צילום: גאדג'טי

סנאפצ’ט מתעדכנת ומאפשרת לשלם עבור צפייה חוזרת בתמונות

סנאפצ’ט, אפליקציית התמונות הנעלמות, היא ללא ספק אחת מהאפליקציות המשמעותיות ביותר בעולם המובייל, ומאגדת יותר מ-100 מליון משתמשים מרחבי העולם. כעת היא זוכה לעדכון משמעותי שעתיד להכניס לא מעט שיפורים ויכולות חדשות שישדרגו את חוית המשתמש. לצד זאת, מאפשרת החברה לראשונה רכישות פנימיות בתוך האפליקציה ומנסה מודל עסקי חדש שיכול להניב לה לא מעט כסף.

תחילה נתייחס לשינויים הויזואלים שיכלול בגרסה החדשה: השינוי הראשון נקרא “Lens“, ומדובר בתוספת שהאפליקציה מאפשרת להוסיף כדי להעשיר את תמונות הסלפי של המשתמשים באמצעות הנפשה. לאחר צילום התמונה, יש ללחוץ לחיצה ארוכה על הפנים שבתמונה, אז יופעל אחד מהפילטרים המונפשים. ניתן גם לבדוק את כל התוספות המיוחדות לפני צילום תמונה, זאת באמצעות לחיצה על השורה התחתונה באפליקציה.

תוסף מעניין אחר שיכלל בגרסה הבא נקרא “Trophies” שישמש כמערכת תגמול עבור משתמשים מתמידים. הרעיון שעומד מאחורי Trophies זהה ללא מעט שיטות תגמול אחרות שקיימות באפליקציות שונות – ככל שתעשו שימוש בכמה שיותר פי’צרים ושירותים בתוך סנאפצ’ט כך תצברו יותר מוניטין ותזכו בתגים שונים. ניתן לעקוב אחרי התגים בחלונית מיוחדת שהוקדשה להם וכך גם להשוות עם משתמשים אחרים.

התמונות נעלמות, הכסף גם כן

העדכון האחרון ואולי המעניין ביותר בתולדותיה של סנאפצ’ט הוא האפשרות לשלם עבור ניגונים חוזרים של תמונות שנשלחו. עד כה האפליקציה איפשרה לכל משתמש לצפות בשנית בתמונה אחת בלבד ביום. כעת מאפשרת סנאפצ’ט למשתמשיה בארה”ב לרכוש מספר של צפיות חוזרות, אך מחדדת כי לא ניתן יהיה ניתן לצפות בתמונה ספציפית מספר פעמים, אלא להשתמש בשירות זה פעם אחת עבור כל תמונה.

אז כמה יעלה התענוג המפוקפק? סנאפצ’ט מוכרת שלוש צפיות חוזרות במחיר של דולר אחד (3.8 שקלים) ונכון לעכשיו לא הגבילה את כמות הצפיות החוזרות שניתן לרכוש. הסיבה לכך שמדובר על חדשת גדולות היא העובדה שזו הפעם הראשונה בה מנסה החברה באופן פומבי ורשמי להכניס רכישות פנימיות לתוך האפליקציה.

מדובר על מודל כלכלי שיכול להוכיח עצמו ומספיק שאחוזים בודדים מהמשתמשים יעשו שימוש באפשרות וסנאפצ’ט תוכל להרוויח מכך סכומים נאים. חשוב להדגיש כי האפליקציה, נכון לכתיבת שורות אלו, אינה מייצרת רווחים משמעותיים כלל ועל פי הערכות היא “שורפת” 30 מיליון דולר בשנה.

להורדת סנאפצ’ט – אייפון | אנדרואיד

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות