-פרסומת-

רשמי: YotaPhone 3 יושק בתחילת 2016 ויורכב במפעלי ZTE

| יום חמישי, 17 בספטמבר 2015, 18:06 | סלולר
YotaPhone 2 (צילום: גאדג'טי)

YotaPhone 2 (צילום: גאדג'טי)

יצרנית הסמארטפונים הרוסית Yota Devices, שהוקמה ב-2011 והציגה לנו לפני קצת יותר משנתיים את הסמארטפון הראשון בעל המסך הכפול, תשתף פעולה עם יצרנית הסמארטפונים הסינית ZTE לצורך ייצור דור הסמארטפונים הבא בעל מסך המגע הכפול פרי פיתוחה, כך מוסרת החברה בהודעה רשמית.

על פי ההסכם עליו חתמה היצרנית מול ZTE, סמארטפון הדגל הבא של החברה, ה-YotaPhone 3, יורכב במפעליה של היצרנית הסינית, כאשר זו אף תשלב בו את שירותיה השונים למובייל במכשיר. זאת בניגוד לייצור מכשירי החברה עד עתה, שבוצע ע”י מפעלי Hi-P בסינגפור.

בהודעתה הרשמית מסרה החברה:

שיתוף הפעולה (בין Yota ל-ZTE) כולל את ייצור הדור הבא של סדרת הסמארטפונים YotaPhone, וכן כולל פיתוח ואינטגרציה של שירותים ניידים ותוכנה.

המעבר לייצור המכשיר במפעלי ZTE צפוי להוביל, על פי יוטה, להוזלה של כ-30% בעלויות הייצור. בהתאם לדברים אלו, ייתכן כי נראה גם הפחתה במחיר המכשיר. בשלב הראשוני תייצר ZTE עבור החברה כ-100,000 יחידות ממכשיר הדגל.

עוד מסרה היצרנית הרוסית שמכשיר הדגל הבא מבית ייצורה יראה אור כבר ברבעון הראשון של 2016. עם זאת, בשלב הנוכחי לא ידוע מה יכלול מפרטו הטכני של סמארטפון ה-YotaPhone 3, אך אנו סבורים כי זה ימשיך בקו אותו הציגה החברה עד עתה ויכלול מסך מגע כפול, בדומה לזה הנמצא ב-YotaPhone 2.

מקורות
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
 • RuR‎

  בטח סנאפדרגון 820 או MT6797

  • idanbiton

   זה לא מכשיר שוק גבוה כל כך…

   • RuR‎

    למה לא?
    יוטפון 2 הגיע עם סנאפדרגון 801, המעבד הכי מתקדם בעולם שהיה כשהוא יצא (2/2014) וגם היוטפון הראשון הגיע עם מעבד חזק מאוד כשהוא יצא – סנאפדרגון S4 פרו (12/2012)

    • idanbiton

     לא יודע אבל נראה לי 820 יהיה קצת מוגזם טוב נחכה ונראה מה באמת יהיה

 • idanbiton

  נשמע נחמד,הקטע לא תפס כי לא באמת היה תועלת בשתי מסכים אולי בשלישי יהיה משהו מגניס אני מקווה!

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות