עובדי סטודיו המשחקים Naughty Dog מאשרים בטעות את קיומו של The Last of Us 2

| יום שני, 21 בספטמבר 2015, 14:00 | משחקים

הסטודיו Naughty Dog העומד מאחורי מותג The Last of Us כמעט ואישר בפליטת פה את קיומו של המשחק הבא בסדרה, The Last of Us 2. בזמן שידור חי שאירחו כמה מחברי הסטודיו בנושא Nathan Drake Collection,דיבר ג'וש שר (Josh Scherr) על חברו לפאנל אריק בלדווין (Eric Baldwin) ואמר: "אנימציות הפנים בסדרת Uncharted הונחו על ידי אריק, וגם אלה שב-The Last of Us הראשון. אמרתי The Last of Us הראשון?!"

ייתכן ושר התייחס להרחבת המשחק, Left Behind, כאל המשחק "השני", אולם הדבר אינו סביר: שר לא העלה טענה זו, ובמקום הוא נראה נבוך, חוזר על דבריו ומתבלבל. ניכר כי הוא מתמודד עם פליטת הפה שזה עתה הפיק. בכל אופן קיומו של The Last of Us 2 לא צריך להפתיע אותנו – הסטודיו דיבר על המשך אפשרי עוד בתחילת השנה שעברה, ולפני כמה חודשים שוב עלה המשחק לדיון כשאחד המדבבים במשחק הקודם, נולאן נורת' (Nolan North) טען כי המשחק כבר בתהליך הפקה.

בין אם מדובר בפליטת פה או טעות תמימה, המשחק The Last of Us היה להיט משמעותי, ואין ספק כי נראה את המותג מתרחב בהמשך. הסטודיו שקוע כרגע בעבודה על Uncharted 4, ולכן אם נרצה לשמוע פרטים נוספים על כותר The Last of Us הבא, נצטרך להמתין בסבלנות בשלב זה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות