אפל: מערכת ההפעלה iOS 9 היא בעלת קצב האימוץ הגבוה ביותר אי פעם

ענקית הטכנולוגיה אפל מוסרת כי iOS 9 הינה גרסת מערכת ההפעלה בעלת קצב האימוץ הגבוה ביותר מבין כל גרסאות iOS עד עתה, כאשר היא מותקנת על גבי יותר מ-50% מכלל מכשירי המובייל של החברה, בהתאם לנמדד דרך חנות ה-App Store ב-19 בספטמבר. זאת, כשלושה ימים בלבד לאחר השקתה הרשמית ביום רביעי שעבר, ה-16 בספטמבר. כך מעדכנת אפל בהודעה רשמית המפורסמת באתר החברה.

נתון זה מגיע לאחר נתונים לא מעודדים שהציגו חברות מחקר שונות, כדוגמת MixPanel, שמציגה גם כעת, על פי נתוניה האחרונים, ש-iOS 9 מותקנת על גבי כ-40% ממכשירי המובייל של אפל. עם זאת, זו בין הפעמים הבודדות בהן אפל מפרסמת נתונים רשמיים בדבר אימוץ מערכת הפעלה חדשה מבית ייצורה בשלב כה מוקדם. לשם השוואה, בשנה שעברה פרסמה אפל נתון אימוץ של 46% עבור iOS 8 לאחר כשבוע ימים.

מלבד קצב אימוץ מרשים ל-iOS 9, חושפת אפל בהודעתה לעיתונות כי מכשירי ה-iPhone 6S ו-iPhoen 6S Plus רואים גם הם הצלחה מסחררת פחות משבוע לאחר פתיחת ההזמנות המוקדמות. "תגובת המשתמשים ל-iPhone 6S ו-iPhone 6S Plus הייתה חיובית במיוחד. אנו לא יכולים לחכות להביא את האייפונים המתקדמים ביותר איי פעם לידיהם של המשתמשים ביום שישי הקרוב", מסר פיל שילר, סמנכ"ל שיווק בכיר בחברה.

אם תמשיך החברה בנוהגה הקבוע, נזכה לשמוע על מכירותיהם הראשוניות של מכשירי האייפון כבר בתחילת השבוע הבא. בשנה שעברה הציגה אפל נתון מכירות שיא של מעל מ-10 מיליון יחידות בסוף השבוע הראשון להשקת מכשירי האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, אולם כעת הציפיות גבוהות בהרבה בשל הצטרפותה של סין למעגל הראשון של המדינות בהן נמכרים מכשירי האייפון החדשים.

*רונן מנדזיצקי תרם להכנת הכתבה. 

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות