הוכרז: Xiaomi Mi4c – בעל מסך 5 אינץ', Snapdragon 808 ודופן אינטראקטיבית

| יום רביעי, 23 בספטמבר 2015, 21:26 | סלולר

למעלה משנה לאחר ההכרזה על סמארטפון הדגל שלה, ה-Mi4, מכריזה זה עתה יצרנית הסמארטפונים הסינית, שיאומי, על וריאציה נוספת עבור מכשיר הדגל, והיא ה-Xiaomi Mi4c. את ההכרזה והפרטים אודות המכשיר חושפת היצרנית בעמוד הטוויטר הרשמי שלה, שם מפרסמת את תמונות המכשיר הראשונות וכן את כל הפרטים אודות מפרטו הטכני.

ה-Xiaomi Mi4c מציע מפרט של מכשיר דגל בגוף קטן ומצומצם למדי. הוא כולל מסך נטול שוליים, בגודל 5 אינץ' ברזולוציית Full HD 1080p, מערכת על שבב מסוג Snapdragon 808, הכוללת מעבד בעל 6 ליבות, 2GB/3GB זיכרון RAM וסוללת 3,080mAh. כמו כן, יציע ה-Mi4c מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB Type-C ואף חיישן אינפרא-אדום לצורך שימוש במכשיר כשלט רחוק לטלויזיות, מזגנים ועוד.

מערך הצילום ב-Mi4c מכיל חיישן ראשי מסוג IMX258 מבית סוני או S5K3M2 מבית סמסונג, ברזולוציית 13 מגה פיקסל, לצד פלאש LED בעל שתי טמפרטורות צבע, בעוד עבור המצלמה המשנית נמצא חיישן ברזולוציית 5 מגה פיקסל בעלת זווית צילום רחבה.

Xiaomi Mi4c Gadgety 3

עם הסמארטפון החדש מציגה שיאומי מספר פיצ'רים: 

  • Edge Tap – באמצעות פיצ'ר זה תהפוך דופן המכשיר לאינטראקטיבית והמשתמש יוכל להקיש על צידי המכשיר לצורך ביצוע פעולות שונות, כגון צילום תמונה או חזרה לאחור.
  • Double Tap – אותו פיצ'ר מוכר ואהוב ממכשירי LG השונים, המאפשר למשתמש להעיר את מסך המכשיר באמצעות הקשה כפולה על גביו.
  • חיישן אינפראאדום – באמצעות חיישן זה נוכל לשלוט בטלויזיות, מזגנים, ממירים ועוד שלל מוצרים הפועלים באמצעות אינפרא אדום. אין בפיצ'ר זה כל חידוש מהפכני, אך בהחלט מדובר בפונקציה שלא מזיק לקבל.

ה-Xiaomi Mi4c יוצע עבור מחיר מינימלי במיוחד של כ-800 שקלים לדגם הכולל 2GB RAM ו-16GB נפח אחסון, ועבור כ-930 שקלים עבור הדגם הכולל 3GB RAM ו-32GB נפח אחסון. נכון לשלב זה, המכשיר יגיע לשוק הסיני בלבד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות