אפל מאיצה את העבודה על פרוייקט ייצור המכונית האוטונומית Apple Car

Apple Car Play

מזה מספר חודשים שאנו שומעים אודות המכונית החשמלית של אפל, עליה עובדת החברה תחת פרוייקט “טיטאן” (Project Titan). המכונית, שתקרא Apple Car ותיוצר משלדת BMW i3, צפויה הייתה לראות אור ראשון בעשור הבא, אך דיווח חדש של הוול סטריט ג’ורנל מוסר כי אפל מאיצה את פרוייקט המכונית החשמלית, זאת על מנת לסיים את העבודה עליו מוקדם מן הצפוי.

צוות העובדים האחראי על פרוייקט טיטאן מונה כיום כ-600 עובדים, וצפוי בעתיד הקרוב לשלש עצמו, כחלק מהמאמצים להאצת הפרוייקט. מועד השחרור החדש של מכונית ה-Apple Car יהיה, על פי המגזין, כבר ב-2019, כאשר לפני התאריך המיוחל תחל אפל בבחינת המכונית החדשה על גבי הכבישים הציבוריים.

עוד נמסר בדיווח של הג’ורנל כי המכונית הראשונה שתושק תחת פרוייקט “טיטאן” לא תהיה אוטונומית לחלוטין ובשלב הנוכחי לא ברור כיצד יתבטאו יכולות הנהיגה העצמית שלה, במקרה שאכן ישולבו באופן חלקי או מלא. נכון לימים אלו טרם ברורות כל יכולות ה-Apple Car והטכנולוגיות השונות שישולבו בה, אך ניתן להעריך כי אפל תשקיע את מירב מאמציה על מנת להתחרות באופן הראוי ביותר מול המכונית האוטונומית של גוגל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים