אפליקציית Gmail תאפשר לחסום מיילים מגורמים לא רצויים

עבור לא מעט אנשים מהווה תיבת המייל את מרכז החיים, ודרכה הם מנהלים את חייהם הפרטיים וחייהם המקצועיים. כל בעל תיבת מייל יודע שלגרום לה להתרוקן בסוף היום ולטפל בכל מייל ומייל שנשלח היא לפעמים משימה לא פשוטה . כדי לעזור לנו בנושא זה, עדכנה גוגל את אפליקציית ג'ימייל (Gmail) ומאפשרת כעת לחסום גורמים שלא מפסיקים להציף לנו את המייל.

אופן ביצוע החסימה פשוט למדי: כל שיש לעשות הוא להיכנס למייל מאותו גורם "מטריד", ללחוץ על תפריט האפשרויות ובתחתיתו תופיע האפשרות לחסום את השולח. מאותו הרגע, כל מייל שיישלח מהכתובת שנחסמה יועבר באופן אוטומטי לתיקיית הספאם, הרחק מעיני המשתמש. חשוב להדגיש כי דפוס פעולה זה יהיה תקף רק למיילים בעתיד ואם עדיין ישנם כמה מיילים סוררים עדיין תצטרכו למחוק אותם באופן ידני. באותו העדכון אפשרה גוגל להסיר את ההרשמה לתפוצות מייל ישירות מהאפליקציה.

block-gif

אף שנראה כי הודעות ספאם אינן דבר מטריד, מחקר אחרון בנושא הראה שמיילים מסוג זה מהווים כמעט 50 אחוז מסך כל המיילים שנשלחים ברשת (!). אין ספק שהאפשרות החדשה של גוגל אולי תעביר את המסר שלא כל כך משתלם להמשיך לשלוח את המיילים הללו.

אם אתם לא חובבים גדולים של האפליקציה המובנית של Gmail נזכיר כי ישנן לא מעט אלטרנטיבות אחרות שחלקן מציעות מספר רב יותר של פיצ'רים ויכולות שלא בהכרח קיימות באפליקציה של גוגל. אתם מוזמנים לקבל רעיונות בכתבה הסוקרת את כל אפליקציות המייל המובילות.

אפליקציית ג'יממיל, נכון לכתיבת שורות אלה, תהייה זמינה למכשירים מבוססי אנדרואיד בלבד והעדכון צפוי לצאת לקהל הרחב בשבוע הקרוב. לגבי גרסת האייפון לא נמסרו פרטים, אך אנו צופים כי העדכון יגיע בהמשך.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות