יוזמה חדשה: הצלחתם למצוא חור אבטחה ב-iOS 9? קבלו מיליון דולר

| יום שישי, 25 בספטמבר 2015, 19:31 | מערכות הפעלה

כן כן, שמעתם נכון: סטארט-אפ אבטחת המידע Zerodium פתח ב"מצוד מיליון הדולר עבור באג ב-iOS 9" וישלם לאדם או לקבוצה שיצליחו למצוא חור אבטחה במערכת ההפעלה החדשה מבית אפל, הרצה על גבי מגוון נרחב מהיצע מכשירי המובייל של החברה, לא פחות מ-1,000,000 דולר.

iOS 9 JailBreak Gadgety 1חברת אבטחת המידע Zerodium ציינה בדבריה:

מערכת ההפעלה של אפל, iOS, היא, נכון לעכשיו, מערכת ההפעלה המאובטחת ביותר למובייל. אך אל תשלו את עצמכם, מאובטח לא משמעותו בלתי ניתן לחדירה, אלא זה פשוט אומר של-iOS יש את העלות והמורכבות הגבוהות ביותר, וכאן נכנס מצוד מיליון הדולר אחר חור האבטחה ב-iOS 9 לפעולה.

על מנת לקבל את הפרס העצום, יצטרכו המשתמשים לזהות חור אבטחה  במערכת ההפעלה המתקדמת, המוגדרת ע"י Zerodium כ"מערכת ההפעלה המאובטחת ביותר עבור מכשירים ניידים", הניתן למימוש דרך הודעת טקסט או עמוד אינטרנט ומאפשר שליטה מרוחקת במכשירי אייפון ואייפד לצורך להתקנת אפליקציות, בדיוק כפי שמתבצע עם פריצת ה-JailBreak המוכרת.

לסטארט אפ תקציב לא קטן, כאשר ברשותו לא פחות מ-3 מיליון דולר שיסופקו עבור 3 האקרים או צוותים שיספקו שלושה חורי אבטחה שונים. המצוד חסר התקדים אחר פירצה במערכת ההפעלה iOS 9 יהיה בתוקף עד ל-31 לאוקטובר, כחודש מהיום, אז יעצר, בין אם יכשל ובין אם לא.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות