האם ה-iPhone 6S ו-iPhone 6S Plus עמידים במים? צפו במבחן העמידות

סמארטפונים עמידים במים אינם דבר חדש באופק של שוק המכשירים הניידים, אך לא מעט יצרניות סמארטפונים, ביניהן ענקית הטכנולוגיה אפל, בחרו שלא לשלב את האופציה במכשיריהן. לפני ימים בודדים השיקה אפל את צמד מכשירי הדגל שלה ל-2015, ה-iPhone 6S ו-iPhone 6S Plus, כשהם מכילים בעיקר שינויים רבים מתחת למכסה המנוע, לצד שינויים מינימליים בחיצוניותם. האם בין השינויים מתחת לפני השטח שילבה החברה גם עמידות מלאה במים?

כעת, לאחר שכבר גילינו כי האייפונים החדשים חזקים באופן משמעותי מקודמם ולא יתעקמו בקלות, בעל ערוץ היוטיוב זאק סטרליי (Zach Straley) לקח את צמד המכשירים החדשים לבדיקה והכניס אותם לקערה מלאה במים למשך לא פחות משעה.

למרבה ההפתעה ולמרות שאפל כלל לא ציינה כי המכשירים עמידים במים, שני מכשירי האייפון לא נפגמו בשום צורה גם לאחר שבילו שעה שלמה מתחת למים. מצלמת המכשיר עבדה כהרגלה וטיפות מים לא הצליחו לחדור אליה כלל, מסך המגע הקפסטיבי עבד באופן מלא, בעוד גם פונקציות ה-3D Touch המשיכו לעבוד באופן ראוי.

לאחר שהמכשירים יובשו באופן מלא, גם שקע הטעינה ומחבר ה-3.5 מ"מ עבור אוזניות עבדו ללא בעיה או תקלה. כך, ייתכן כי iPhone 6S ו-iPhone 6S Plus אכן עמידים במים ברמה מסויימת, גם אם אפל החליטה שלא לציין זאת במפרט המכשיר.

יש להדגיש כי למרות דברים אלו, אנו לא ממליצים לבחון את המכשיר תחת מים באופן ישיר או עקיף וכל נזק שיווצר למכשירכם כתוצאה מכך הינו באחריותכם האישית בלבד. 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות