מכשירי ה-iPhone 6S וה-iPhone 6S Plus יושקו בישראל ב-15 באוקטובר

מכשירי האייפון החדשים של אפל, ה-iPhone 6S וה-iPhone 6S Plus יגיעו לישראל בעוד כשבועיים, ביום חמישי, ה-15 באוקטובר, כך מוסרת יבואנית מוצרי אפל בישראל, iDigital. המכשירים החדשים הושקו באופן רשמי בארה"ב ובמספר מדינות נוספות בעולם רק ביום שישי האחרון, כך שמדובר בהשקה מהירה למדי בישראל.

מנכ"לית iDigital, איילת צרפתי רוזן, ציינה כי: "לאור הצלחת האייפון החדש בעולם, אנחנו צופים הצלחה גדולה גם בישראל. זו למעשה ההשקה הכי מהירה בישראל מאחר והאייפונים יגיעו לארץ רק כחודש לאחר ההשקה בארה"ב.. השנה נערכנו מראש עם מלאים גבוהים על מנת לספק את הביקושים הגבוהים הצפויים".

אתמול (ב') דיווחה אפל על מכירות שיא שרשמה עבור שני המכשירים, אלו הגיעו אל מעבר ל-13 מיליון יחידות בימים הראשונים להשקתם. באיידיגיטל לא מתחייבים עדיין על מחירם של דגמי האייפונים החדשים, אולם מציינים כי אלו צפויים להיות דומים למחירים שהוצגו בשנה הקודמת, כלומר החל מ-3750 שקלים עבור האייפון 6S והחל מ-4350 שקלים עבור האייפון 6S פלוס.

קריאה נוספת: הערך של אפל מה-iPhone 6S גדול מהערך לצרכנים

את שני המכשירים ניתן יהיה להשיג באיידיגיטל החל מהלילה שבין ה-14 ל-15 באוקטובר, אז תערוך את אירוע מכירות ה"לילה הלבן" אותו עורכת החברה מידי שנה. טרם קיבלנו אישור מיבואנית מכשירי האייפון C-Data, אולם יש לשער כי תאריך ההשקה יהיה זהה עבור שתי היבואניות כמו גם עבור ספקיות הסלולר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות