הוכרז: Microsoft Band 2 – כושר בכל הכוח

| יום שלישי, 6 באוקטובר 2015, 17:48 | מחשוב לביש

באירוע הכרזה שקיימה הערב (ג') הכריזה יצרנית התוכנה הותיקה מיקרוסופט על גרסה חדשה לצמיד הכושר Microsoft Band. הגרסה החדשה מציעה את יכולות המעקב המתקדמות בשוק ומסוגלת לנתח בצורה חכמה את גופו של המשתמש.

הצמיד החכם Microsoft Band 2 מסוגל לנטר כל פעילות כושר בעזרת מד דופק, מד קלוריות ומד גובה (ברומטר). יחד עם ניטור דפוסי השינה של המשתמש אלגוריתמים מתוחכמים מנתחים את כמויות המידע הגדולות שנאספות (Big Data) על מנת להפיק מידע מועיל ומזוקק עבור המשתמש שיעזור לו לעקוב אחר תוצאותיו ולשפר את הישגיו. כל נתוני הספורט והשינה ירוכזו באפליקציה אחת העונה לשם Microsoft Health שתציג את כל המידע שנאסף.

חיישני הצמיד כה מדוייקים כך שהוא מסוגל לנטר אפילו אחר הפעילות במשחק גולף, לעקוב אחר כל החבטות, לא להחשיב חבטות ניסיון ולהציג את הניקוד שנצבר בסוף המשחק. אלגוריתם מיוחד שפיתחה מיקרוסופט מסוגל לנטר אחר קליטת החמצן המקסימלית של המשתמש (Vo2 Max), פעולה שדרשה בעבר ציוד יקר ומסורבל.

הצמיד החדש מציע מסך OLED צר ומעוקל אותו מחפה זכוכית מחוסמת מסוג Corning Gorilla Glass 3. יכולת העונה לשם Smart Notifications מסוגלת לעדכן את המשתמש בהתראות חדשות ממגוון אפליקציות. העוזרת האישית Cortana עוזרת למשתמש לעקוב אחר רצף היום שלו ולנהל את משימתיו תוך שימוש בשפה טבעית ופשוטה להבנה.

על מנת להרחיב את יכולותיו של השעון, מיקרוסופט שיתפה פעולה עם מגוון חברות צד-שלישי: Subway, Facebook, Twitter ו-Uber כולן פיתחו כבר אפליקציות שתומכות בצמיד בצורה מלאה. מיקרוסופט שיתפה פעולה גם עם "Lose it!", אפליקציית כושר פופולרית במיוחד שעוזרת למשתמש לנטר את צריכת הקלוריות שלו.

השעון החדש זמין כבר עכשיו לרכישה מוקדמת בעבור 249 דולר, ותפוצתו בתחל ב-30 באוקטובר. בשלב זה לא ברור האם יושק גם בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות