ווינדוס 10 למובייל תגיע לסמארטפונים החל מחודש דצמבר הקרוב

במהלך אירוע הכרזה עמוס מוצרים חדשים הציגה מיקרוסופט את צמד מכשירי הדגל מבוססי מערכת ההפעלה ווינדוס 10 למובייל (Windows 10 for Mobile), הם Lumia 950 ו-Lumia 950XL. ענקית התוכנה ציינה כי אלו יהיו זמינים לרכישה החל מנובמבר, אך לא מסרה מתי תגיע מערכת ההפעלה החדשה לשאר המכשירים התומכים.

בעמוד הפייסבוק של סדרת מכשירי הלומיה של החברה פורסם פוסט, בו ביקש משתמש לדעת את מועד הגעת ווינדוס 10 למגוון מכשירי לומיה. בתגובה לפוסט זה, ענתה מיקרוסופט כי מערכת ההפעלה ווינדוס 10 למובייל תופץ למשתמשים החל מחודש דצמבר הקרוב.

הדברים שמסרה מיקרוסופט בעמוד הפייסבוק שלה:

ווינדוס 10 זמינה למחשבים וטאבלטים כבר כעת, ובזמן ש-Lumia 950 ו-Lumia 950XL יגיעו עם ווינדוס 10 לסמארטפונים מותקנת מראש, תפוצה רחבה של ווינדוס 10 על מכשירים אחרים, כולל סמארטפונים, תחל בחודש דצמבר.

Windows-10-Mobile-Availability-gadgety

מן הדברים הללו ניתן להבין כי מיקרוסופט אמנם תשחרר את העדכון החל ממועד מסויים במהלך חודש דצמבר, אך מועד הגעת מערכת ההפעלה לכל המכשירים התומכים ככל הנראה מעט יותר רחוק. זאת הודות לכך שמיקרוסופט תשחרר, להערכתינו, את ווינדוס 10 לסמארטפונים בגלים, בדיוק כפי שביצעה עבור מערכת ההפעלה שלה למחשבים נייחים.

כשזה נוגע למכשירים שיקבלו את עדכון הגרסה, פרסמה מיקרוסופט את רשימת עשרת מכשירי ה-Lumia שיקבלו ראשונים את העדכון. רשימה זו צפויה לגדול, שכן מיקרוסופט ציינה שהיא מעוניינת להביא את ווינדוס 10 לכל הסמארטפונים המריצים Lumia Denim. כמו כן, פרסמה החברה את רשימת הדרישות המינמליות לסמארטפונים המריצים את מערכת ההפעלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות