רשמי: נחשף מחירו של מכשיר הדגל OnePlus 2 תחת ייבוא רשמי בישראל

ביולי האחרון הכריזה יצרנית הסמארטפונים הסינית OnePlus על סמארטפון הדגל החדשה שלה, OnePlus 2. לפני כשבועיים החלה יבואנית החברה הרשמית בישראל, C-Data, לשלוח הזמנות לאירוע בו יושק המכשיר בישראל וכעת, ימים בודדים לפני ההשקה הצפויה, נחשף מחיר המכשיר בייבוא הרשמי.

רשת חנויות המחשבים באג מולטיסיסטם פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה כי ה-OnePlus 2 זמין למכירה דרך החנויות ועמוד האינטרנט שלה כבר החל מאתמול, בתמורה למחיר של 2,499 שקלים עבור הדגם היקר יותר בעל נפח אחסון של 64GB וזיכרון 4GB RAM. זאת, כמובן, באחריות של שנה ע”י מעבדות DCS, המספקת את שירותיה לייבואן הרשמי של המכשיר בישראל, C-Data 

הצצה לאחור

את דגם ה-16GB לא בטוח שנראה בישראל, כאשר בשלב הנוכחי מוכרת באג את הדגם היקר יותר בלבד וייתכן כי כך תציע גם C-Data דרך חנויות אחרות דרכן תפיץ את המכשיר. מחיר זה עומד בקנה אחד מול הבטחתו של נציג היבואנית בישראל, שציין כי זה לא יעבור את רף 2,699 שקלים, עבורם נמכר בישראל כשבועיים בלבד לאחר הכרזתו.

ביום שלישי הקרוב, ה-13/10, תשיק יבואנית OnePlus את המכשיר בישראל באופן רשמי, ותג המחיר אותו תצמיד אליו צפוי להיות זהה או לפחות דומה למדי לזה שהציגה באג זה עתה. ה-OnePlus 2 זמין בישראל, באופן חריג עבור החברה, ללא כל צורך בשימוש במערכת ההזמנות.

על פי אתר באג, בעת רכישת המכשיר דרך האתר יוכלו המשתמשים להגיע לאחד הסניפים ולקחת אותו בין 1 ל-9 ימי עסקים מיום הרכישה. כמו כן, מלאי המכשיר זמין לרכישה דרך החנויות כבר ברגעים אלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים