ממש כמו YouTube: פייסבוק מציגה מערכת סרטונים משודרגת עבור יישום המובייל

לאחר שחשפה בשבוע שעבר כי היא בוחנת רענון משמעותי ללחצן ה-"לייק" המסורתי, מצהירה כעת פייסבוק על שדרוג מערכתי חדש לרשת החברתית, אשר יגרום לקיומו של מאגר סרטונים עצמאי, בעוד שצפייה בתכניו לא תהיה כרוכה בצפייה בפוסטים בתוכם פורסמו הסרטונים.

המאגר המוזכר ירכז את כל הסרטונים המסתובבים ברשת החברתית, ויציג אותם בצורה נוחה ונגישה יותר תחת עמוד ראשי חדש. מדובר ברעיון אשר יכול להישמע לכם מוכר, כיוון ששירות מאגר המדיה Youtube מממש אותו כבר במשך יותר מעשור.

אף תחושת הדמיון בין שני השירותים, פייסבוק חושפת סרטון המדגים את שדרוג מערכת הוידאו באפליקציית ה-iOS, בו ניתן לזהות מערכת המלצות אשר תבטא עצמה בעת צפייה בסרטון, כאשר החלקתו כלפי מעלה תחשוף את קטע הוידאו הבא המומלץ על ידי המערכת (כמובן שבאותו תחום העניין). מדובר בהזדמנות מצוינת עבור מפרסמים להציג את פרסומתם למשתמש המתעניין בתחום מסוים.

החברה הוסיפה גם מצב בו יוכל המשתמש להקטין סרטון בו הוא צופה ולהזיזו לפינת המסך בעודו מנוגן, לשם המשכת העיון בפיד החדשות (בדומה ליכולת הקיימת ביישום YouTube במובייל).

נתון רשמי בנוגע למועד הגעת התכונות החדשות לקהל הרחב טרם דווח, אך ההערכה היא שמשתמשי ה-iOS יזכו לו כבר בשבועות הקרובים, בעוד שגרסת האנדרואיד תגיע רק בעוד מספר חודשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות