קוואלקום, צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

קוואלקום: למערכת על שבב Snapdragon 820 אין בעיות התחממות

| יום שישי, 30 באוקטובר 2015, 18:06 | חומרה

מוקדם יותר השבוע דווח כי סמסונג עומלת בימים אלו על פיתרון תוכנתי או חומרתי לבעיות התחממות של המערכת על שבב Snapdragon 820. כעת, החליטה יצרנית השבבים קוואלקום לשחרר את תגובתה בנושא ולהכחיש את דברים אלו באומרה כי הפלטפורמה אינה מציגה כל בעיית התחממות.

את הדברים מפרסמת היצרנית דווקא בעמוד ה-Weibo של קוואלקום סין, שם מציינת כי כל שפורסם לאחרונה ברחבי הרשת בעניין בעיות ההתחממות של ה-Snapdragon 820 אינו נכון. כמו כן, מוסרת יצרנית השבבים שהמערכת על שבב עומדת בכל הסטנדרטים שהחברה הציבה, והיא תציג שיפור משמעותי בהשוואה לקודמתה.

ה-Snapdragon 820 צפויה להציג ביצועים טובים עד פי 2 בהשוואה ל-Snapdragon 810, כאשר על פי הערכות היא אף עשויה להיות חזקה יותר ב-50% מה-Exynos 7420 של סמסונג, המשולבת במגוון מכשירי Galaxy S6 ו-Note 5.

פלטפורמה זו תיוצר ע"י סמסונג בהליך ייצור 14nm בטכנולוגיית FinFET, והיא תכיל ליבות מסוג Kryo שיהוו לכוח המניע שלה, בעת שפועמות בתדר שעון של 2.2GHz. כשזה נוגע לסמארטפונים, Snapdragon 820 תפעם, כנראה, בליבם של לא מעט מכשירי דגל לשנת 2016, ביניהם נמצא את ה-Xiaomi Mi5, Galaxy S7, LG G5 ומכשירים נוספים רבים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות