מסטרקארד משיקה בישראל את שירות התשלומים הדיגיטלי MasterPass

| יום שני, 2 בנובמבר 2015, 14:05 | מקומי

מספר רב של שירותי תשלום דיגטלים הוכרזו בתקופה האחרונה והבטיחו לחולל שינוי בדרך בה אנחנו משלמים. בזמן שאף אחד מהם עדיין לא הגיע לישראל, מסטרקארד משקיעה כעת בשיתוף עם ישראכרט את שירות התשלומים הדיגיטלי MasterPass שעתיד לעשות את החיים שלנו קצת יותר קלים.

MasterPass הוא שירות תשלומים דיגיטלי שמעוניין לחסוך למשתמש הרבה זמן מתהליך הרכישה המקוונת. תחילה, השירות יאפשר לכל משתמש להזין את פרטי התשלום המועדפים שלו, שכמובן ישמרו בצורה מאובטחת, ובנוסף לכך גם פרטים אודות מועדונים צרכנות שהוא חבר בהם. לאחר ביצוע תהליך זה, ניתן יהיה להוסיף את הכתובת הרצויה למשלוח ולסיים בעצם את תהליך ההרשמה.

מרגע זה ואילך, בכל פעם שהמשתמש יבקר באתר שתומך בטכנולוגיה של מסטרקארד הוא יראה את האפשרות לשלם באמצעות – “Buy with MasterPass“. בעת ביצוע התשלום בטכניקה זו, הצרכן יהיה פטור מלהזין בצורה סיזיפית את פרטי התשלום המלאים והמשלוח, ויוכל לעבור ישירות למסך הרכישה. מעבר לעובדה שהשירות החדש מקצר את תהליך הרכישה וגורם לו להיות יותר נעים, הוא גם מבטיח שהמידע לא יגיע לגורם צד שלישי או שיהיה פגיע ברשתות לא מאובטחות.

לקראת ההשקה בישראל מסטרקארד חברה למספר עסקים שיציעו תמיכה באפשרות החדשה כבר בתקופה הקרובה. בין אותם עסקים ניתן למצוא את דומינו’ס פיצה, buy2, לופה ועוד. לצד זאת נמסר כי בעתיד אף צפויה להתווסף אפשרות תשלום המבוססת על NFC או על סריקת קוד QR כפי שנהוג במספר רב של מקומות בעולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות