נטפליקס מציגה טריילר חדש לג’סיקה ג’ונס לקראת תחילת הסדרה

בעוד 10 ימים, יום שישי, ה-20 בנובמבר, תעלה נטפליקס את 13 הפרקים בעונה הראשונה של סדרת גיבורי העל החדשה שלה, ג’סיקה ג’ונס, לאוויר. לקראת ההשקה מפרסמת החברה טריילר שני במספר, והפעם באורך של 2:43 דקות, בו מוצגת דמותה של ג’ונס (קריסטין ריטר) והיחסים שלה עם דמויות אחרות בסדרה.

דגש מיוחד בטריילר מקבלות שתי דמויות מרכזיות נוספות בסדרה. האחת, הינה דמות הנבל, קילגרייב (Kilgrave), אותו מגלם דיוויד טננט (ד”ר הו), ואילו הדמות השניה היא זו של הברמן לוק קייג’ (מייק קולטר).

בטריילר החדש ניתן לראות עוד מהצד האפל המלווה את גיבורי העל של הלס קיצ’ן (Hell’s Kitchen), כאשר ג’ונס מתבקשת להתמודד מול איומו של קילגרייב, לו היכולת לשלוט באנשים ולגרום להם לבצע את מבוקשו. ג’ונס עצמה מגלמת תפקיד של חוקרת פרטית עם תחביבים הכוללים להכות אנשים ולשתות הרבה אלכוהול.

ג’סיקה ג’ונס תצטרף לסדרה דרדוויל, שעונתה השניה תגיע בשנה הבאה, כאשר דמותו של לוק קייג’ גם היא צפויה לקבל סדרה משלה יחד עם סדרה נוספת לאיירון פיסט. שלל הסדרות הללו יתאגדו במוקדם או במאוחר למיני סדרה, הדפנדרס (The Defenders), בה ישולבו כל הדמויות מארבע הסדרות יחד.

השוואת מפרטים