לקראת Galaxy S7: החל הייצור ההמוני של המערכת על שבב Exynos 8890

פלטפורמת Exynos 8890 מבית סמסונג נכנסת בימים אלו לייצור המוני לקראת שילובה במכשיר הדגל Galaxy S7, כך רכתולה מתוך דיווחים המגיעים אלינו ישירות מארץ מולדתה של ענקית הטכנולוגיה בדרום קוריאה.

ה-Galaxy S7, מכשיר הדגל של סמסונג לשנת 2016 צפוי לראות את אורו הראשון במהלך הרבעון הראשון של השנה הבאה. לקראת ההכרזה הקרבה, מוסר מגזין ET News הקוריאני, המערכת על שבב Exynos 8890 נכנסה זה עתה לייצור המוני במפעלי החברה, שם תיוצר בתהליך 14nm בטכנולוגיית FinFET.

יש להדגיש שמידע זה מגיע בניגוד לדיווח קודם, לפיו הייצור ההמוני של המערכת על שבב יחל בחודש דצמבר. ייתכן מאוד כי ישנו קשר בין דיווח זה לבין הערכות קודמות שגרסו שסמסונג תקדים את השקת הסמארטפון לחודש ינואר הקרוב.

הצצה לאחור

כזכור, בלב ליבו של הסמארטפון תפעמנה אחת משתי ערכות שבבים: Snapdragon 820, ספינת הדגל של קוואלקום האמריקאית ל-2016, שתשולב בחלק ממכשירי הגלקסי S7, או לחילופין Exynos 8890 (או M1) פרי פיתוחה וייצורה של חטיבת השבבים בסמסונג, שתשולב במכשירים הנותרים. שתי אלו צפויות להציג ביצועים יוצאי דופן, אך בשלב הנוכחי קשה להעריך את סדר גודל הבדלי הביצועים בין השתיים.

מלבד אלו, רב הנסתר על הגלוי בכל הנוגע למכשיר, כך שעל מנת לקבל את כל הפרטים, נמתין בסבלנות להכרזה הקרבה.

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות