אפליקציית המפות של גוגל תאפשר ניווט במצב לא מקוון

גוגל הודיעה כי היא מעדכנת את אפליקציית  המפות הפופולרית שלה ומוסיפה לה פיצ'ר משמעותי מאוד: ניווט במצב לא מקוון. עד כה התאפשר למשתמשי גרסת המובייל להוריד מפות לזיכרון המכשיר ובכך להמשיך ולצפות בהן גם ללא חיבור לאינטרנט. כעת, לא רק שיהיה ניתן לצפות במפות אלא ניתן יהיה גם לקבל הוראות ניווט ממקום אחד למשנהו – פונקציה שלא היתה זמינה עד כה.

היכולת החדשה אינה הפתעה מוחלטת מאחר שגוגל חשפה את הפיצ'ר עוד בכנס המפתחים האחרון שערכה, אך רק כעת השיקה אותו לקהל הרחב. בכדי לעשות שימוש ביכולת החדשה יש להוריד תחילה את המפה ואז ניתן להשתמש בניווט כפי שנהוג. יש לציין כי מידע בזמן אמת, כדוגמת פקקים ועומסי תנועה, לא יתעדכן במפה עצמה.

אף שמידע בזמן אמת לא יוצג בשירות המפות, מידע כללי אודות אתרים ועסקים כן יוצג בגרסת האופליין. בפועל, הדבר מעיד כי ניתן יהיה להתעדכן בכל הנוגע לשעות פתיחה, מספרי טלפון ליצירת קשר ופרטים נוספים שזמינים כשיש חיבור לרשת האינטרנט.

נכון לעכשיו היחידים שיכולים ליהנות מהיכולת החדשה הם משתמשים בעלי מכשירים המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. משתמשי iOS יאלצו לחכות בסבלנות עד שגוגל תשיק את הפיצ'ר החדש גם למערכת ההפעלה שלהם. למרבה הצער, גוגל לא ציינה מתי זה אמור לקרות, כך שיש סיכוי שמשתמשי iOS יתבקשו לחכות לא מעט זמן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות