Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge (צילום: גאדג'טי)

אנדרואיד 6.0 מרשמלו תגיע ל-Galaxy S6 ו-S6 Edge בינואר 2016

| יום ראשון, 15 בנובמבר 2015, 19:22 | מערכות הפעלה, סלולר

לאחר שרשימת מכשירי האנדרואיד של סמסונג, שיקבלו את העדכון למערכת ההפעלה Android 6.0 Marshmallow נחשפה בחודש שעבר, דולפת לרשת מפת הדרכים המלאה של החברה בכל הנוגע לשחרור העדכון, ונראה שחלק ניכר ממשתמשיה יאלץ להמתין בסבלנות לשנה הבאה.

את מפת הדרכים חושף מגזין Times News הבריטי ושם מוצגים מרבית מכשירי ה-Galaxy שצפויים לקבל את העדכון בשלב כלשהו. על פי המפה, ראשונים לקבל את הגרסה החדשה יהיו צמד הפאבלטים Galaxy Note 5 (דגם SM-N920G) ו-Galaxy S6 Edge Plus (דגם SM-G928G), אליהם יגיע העדכון כבר בחודש הבא.

Samsung Devices Android Marshmallow Update

משתמשיו של מכשיר הדגל של החברה, Galaxy S6 (דגם SM-G920I), ואחיו למחצה ה-Galaxy S6 Edge (דגם SM-G925I) יקבלו את אנדרואיד 6.0 במהלך חודש ינואר של השנה הבאה. ה-Note 4 ו-Note Edge שהושקו בשנה שעברה יקבלו את העדכון חודש לאחר מכן, בפברואר 2016.

מלבד אלו מופיעים ברשימה מגוון נרחב של מכשירים נוספים, אך עבורם לא חושפת סמסונג במסמך, שנכתב ב-29 לאוקטובר, את תאריך הגעת מערכת ההפעלה. כמו כן, יש להדגיש כי דגמי המכשירים המצויינים במפת הדרכים אינם אלו הנמכרים בישראל, כך שייתכן והמשתמשים הישראלים יאלצו להמתין עוד קצת זמן.

Samsung Devices Android Marshmallow Update 2

מקורות
Times News
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות