סוני תאפשר הזרמת משחקים מ-PlayStation 4 למחשב האישי

סוני עובדת על אפשרות חדשה עבור שחקני PlayStation 4, כך שיוכלו להזרים את המשחקים מהקונסולה למחשב האישי (PC \ מק) באמצעות אפליקציה ייעודית. כך עולה מציוץ שהעלה אתמול (ו') שוהיי יושידה (Shuhei Yoshida), מנכ"ל Sony Worldwide Studios.

sony-streaming

משתמשי הקונסולות של סוני מכירים כבר את האפשרות הוותיקה Remote Play, שהוצגה ב-2006 ואיפשרה לשחקני PlayStation 3 להזרים משחקים ל-PSP. בעוד שמשחקים מעטים השתמשו באפשרות זו (רובם כותרי PlayStation 1 ישנים), ה-Vita וה-PlayStation 4 תוכננו לתמוך בהזרמת כל המשחקים ברמת החומרה. כעת מרחיבה סוני את השירות ותאפשר ל-Remote Play להזרים משחקים ישירות למחשב אישי, באמצעות תוכנה שמפותחת במיוחד לצורך זה. הזרמת המשחקים תיעשה על גבי רשת ה-Wifi של המשתמש.

הצצה לאחור

בכך תסגור סוני פער מול מיקרוסופט, המציעה אפשרות דומה להזרמת המשחקים מהקונסולה למחשב החל מהעדכון האחרון לקונסולה שלה, Xbox One. עדכון זה היה משמעותי מאוד, כאשר לצד האפשרות להזרים משחקים, מיקרוסופט שדרגה את מערכת ההפעלה של המכשיר ל-Windows 10 וגם הציגה תמיכה לאחור בספריית המשחקים של ה-Xbox 360.

מאז, חשפה סוני מאמץ דומה להביא את משחקי ה-PlayStation 2 ל-PlayStation 4. למרות ההובלה של PlayStation 4 במכירות, שזה עתה חצתה את רף 30 מליון הקונסולות שנמכרו, נראה כי סוני מתאמצת מאוד לסגור פערים מול Xbox One.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות