באטמן נגד סופרמן

טריילר שני לבאטמן נגד סופרמן עם גל גדות כוונדר וומן

אולפני וורנר ברדרס שחררו הבוקר (ה') טריילר חדש לסרט באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, מספר ימים בלבד לאחר הטיזר הקצר בו רואים את סופרמן (הנרי קאביל) מוריד לבאטמן (בן אפלק) את המסכה.

בעוד שהטריילר המלא הקודם של הסרט התמקד בדימוי האלוהי שנוצר סביב סופרמן, ובכך שבאטמן רואה סכנה ממשית בישות כה חזקה שזוכה להערצה כה רבה, הטריילר החדש מתחיל מהזווית ההפוכה. אנו רואים את קלארק קנט, האלטר-אגו העיתונאי של סופרמן, מבקר את באטמן, האביר מהעיר גותהם, בטענה שאף אדם לא אמור לקחת את החוק לידיים, ועוד בכזו אלימות. זו גם הפעם הראשונה בה אנו רואים ושומעים את בן אפלק בתפקיד ברוס ויין לפרק זמן ארוך מספיק בשביל לראות שאכן, בניגוד לחששות הרבים שהיו, זהו ליהוק לא נוראי בכלל.

הטריילר ממשיך בלבסס את מקור הקונפליקט בין השניים, שנובע ממחלוקת אידאולוגית. דמות נוספת שמופיעה לראשונה בטריילר החדש הינה זו של לקס לות'ור, האויב המושבע של סופרמן מחוברות הקומיקס, המגולם על ידי ג'סי אייזנברג (Jesse Eisenberg) הצעיר מ"הרשת החברתית" ו"זומבילנד". לות'ור הוא ללא ספק הכוכב המרכזי של הטריילר, וכנראה גם הגורם לסכסוך בין שני הענקים.

ג'סי אייזנברג כלקס לות'ור בבאטמן נגד סופרמן

ג'סי אייזנברג כלקס לות'ור בבאטמן נגד סופרמן

דבר שנרמז בטריילר הוא שלות'ור, בדרך לא ידועה, מחיה את הגנרל זוד, אויבו של סופרמן מ"איש הפלדה" מ-2013. זוד עדיין מגולם על ידי מייקל שאנון (Michael Shannon), ונראה שבתהליך ההחיאה הוא הופך ליצור מפלצתי, נטול כל צלם אנוש.

אלה שבקיאים יותר באויבים של "ליגת הצדק" יזהו את דומסדיי (Doomsday), אחד מאויביהם הנוראיים ביותר של גיבורי DC, שאף הרג את סופרמן בקומיקס "מותו של סופרמן" משנת 92. קשה לומר בוודאות, אך ככל הנראה זוד ודומסדיי אוחדו לדמות אחת ביקום הקולנועי שבונה DC Comics.

החשיפה החשובה ביותר בטריילר היא, כלל הנראה, וונדר וומן (Wonder Woman), המגולמת על ידי גל גדות. גדות כבר הופיעה בתפקיד בטריילר קודם, אך זוהי הפעם הראשונה בה היא מופיעה לצד סופרמן ובאטמן, מה שמייצר באופן טבעי את הפעילות הראשונה של "ליגת הצדק" טרם הקמתה.

batman-v-superman-gal-gadot

עוד על "ליגת הצדק": אנחנו יודעים כבר שאקווהמן (Aquaman) יופיע בסרט גם הוא, מגולם על ידי ג'ייסון מומואה (Jason Momoa) ממשחקי הכס, ולפי השמועות יתכן שנזכה לראות גם את ברברה גורדון, ביתו של פקח משטרת גותהם ג'ים גורדון, מגולמת על ידי ג'נה מאלון (Jena Malone), ששיחקה את ג'ואנה מייסון במשחקי הרעב. לפי הקומיקסים ברברה גורדון אמורה לעטות את הגלימה של באטגירל (Batgirl), ואולי בעתיד אף להפוך לאורקל (Oracle).

הטריילר גם רומז על קשר בין באטמן לג'וקר שכבר קיים. אמנם איננו יודעים אם לליצן הפסיכוטי תהייה הופעת אורח בסרט הזה או לא, אפשר לראות שלוורנר חשוב מאד לבסס את היקום הקולנועי של DC, ומהר, כי מארוול כבר מזמן השאירו אותם מאחור לאכול אבק.

האם הסרט יצליח להרים את DC לרמה דומה? נגלה בקיץ 2016.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות