אפליקציית TempName תדאג שספר הטלפונים שלכם יישאר מסודר ומאורגן

TempName

דפדפוף קצר ברשימת אנשי הקשר של כל אחד ואחת מאיתנו יחשוף את האמת המרה: יש לנו המון בלאגן בספר הטלפונים שלנו. טרמפ מלפני שנה, בעל הדירה הקודמת ושליח הם רק רשימה קטנה של אנשי קשר ששמורים לנו ללא כל סיבה במכשיר. אפליקציה ישראלית חדשה בשם TempName החליטה לשים לתופעה הזו סוף ולהציע פתרון קל ומהיר שיעלים את הבלאגן.

אפליקציית TempName מאפשרת לכל משתמש ליצור אנשי קשר זמניים ולקבוע לאחר כמה זמן יימחקו מהרשומות – מעיין איש קשר עם תאריך תפוגה. בעת יצירת איש קשר חדש באפליקציה ניתן להזין את פרטי ההתקשרות הרגילים, שם ומספר, ובשלב הבא לקבוע את מועד המחיקה של איש קשר זה מתוך רשימה של אפשרויות קיימות – החל מיום ועד לתאריך מוגדר.

חשוב להדגיש כי לאחר תהליך היצירה ניתן לגשת לאיש הקשר בצורה רגילה כאילו נוסף באופן ידני מאפליקציית אנשי הקשר. כשהיום המיוחל יגיע, אותו יום שקבעתם מראש, ולא תצטרכו יותר את איש הקשר הנוכחי, תציג בפניכם TempName תזכורת למחיקת איש הקשר ובכך תימנע את העומס על רשימת הטלפונים שלכם. אם אתם באמת בטוחים בחוסר חשיבותו של המספר, תוכלו להגדיר כי TempName תמחק את איש הקשר באופן אוטומטי כאשר מגיע תאריך היעד.

המפתחים מאחורי TempName מבינים כי גם מספרים שמחקנו יכולים להיות מועילים דווקא בזמן הכי לא צפוי ולכן מאפשרים למשתמש לחזור בו מהמחיקה. לאחר מחיקת איש קשר תשמור TempName את פרטיו בסל מחזור מיוחד באפליקציה שיאגור את כל מספרי הטלפון הזמניים שנמחקו. בדרך זו ניתן לשמור למקרה חירום מספרים שימושיים ומנגד לא למלא בזבל את רשימת אנשי הקשר הפרטית.

במידה וכבר יש לכם אנשי קשר שתהיו מעוניינים להצמיד להם מועד מחיקה, TempName מאפשרת לבצע פעולה זו גם על מספרים שכבר שמורים במערכת. כל שיש לעשות הוא להיכנס לאפליקציה ומשם לבחור את המספר מרשימת אנשי הקשר שבמכשיר. יתרה מכך, TempName מאפשרת לגשת ישירות לרשימת השיחות שלא נענו, בה קבורים המספרים הלא מזוהים שבאמת לא נשמור לעולם, ולעשות גם בה סדר.

אנשי קשר

אפליקציית TempName פותחה על ידי שלושה סטודנטים: דולב סוקר, בר פאסי וחצב וולף. בשיחה שערכנו איתם הסביר סוקר כי הרעיון הגיע מצורך אישי שלהם: "בזמן לימודינו בבאר שבע, עברנו מספר דירות בזמן קצר, בכל אחת היו שכנים אחרים, בעלי מקצוע אחרים ובעלי דירה אחרים. באותו הזמן היינו שותפים בבניית קהילה של טרמפים מבאר שבע ליישובינו המקוריים בסופי שבוע. במהרה היו לנו 20 "שכן" באנשי קשר, 10 "טכנאי" ו-50 "טרמפ"- בלאגן".

בנוסף לכך, ציינו השלושה כי הם עובדים על הוספת יכולות נוספות לאפליקציה, אך כעת מתרכזים בשיפור הפיצ'רים הקיימים. בסופו של יום, הם הדגישו כי התוספות יגזרו באופן ישיר מהפידבקים של המשתמשים וחידדו כי הם מאוד קשובים למשתמשים שלהם.

ומה עם בעלי האייפון? בר פאסי וחצב וולף הסבירו כי צפויה לצאת גרסה גם למכשירי האייפון, אך לא יכלו להתחייב על מועד קבוע מראש. לסיכום ציינו: "אנחנו עושים הכל בשביל הכיף בשעות שאחרי העבודה ולא מתפרנסים מהאפליקציה. אנחנו עובדים בגישה של קיבוץ, כל אחת ואחד עובד כמה שהוא יכול וערכו שווה לאחרים".

להורדת האפליקציה – לחצו כאן

השוואת מפרטים