HTC One X9

HTC One X9

הוכרז: HTC One X9 – עם מסך 5.5 אינץ', מצלמת 13 מגה פיקסל ושני רמקולים קדמיים

| יום חמישי, 24 בדצמבר 2015, 22:15 | סלולר

לאחר חרושת שמועות לא ארוכה, אך אינטנסיבית, שהחלה עם דליפתה לרשת של תמונת כרזה במהלך החודש שעבר, חשפה זה עתה יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית, HTC, פאבלט חדש ומתקדם – HTC One X9.

הסמארטפון עליו הכריזה זה עתה החברה הטיוואנית הינו זהה לחלוטין לתמונות וההדלפות שראינו קודם, כשמגיע עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, אותו עוטף מעטה אלומיניום נעים למראה, שנקטע בגבו בעקבות שילובה של רצועת פלסטיק דקה השונה בצבעה משאר המכשיר ודומה לא מעט לזו הנמצאת ב-Nexus 6P של וואווי. בחלקו הקדמי של המכשיר שוכנים זוג רמקולים קדמיים בטכנולוגיית Dolby Audio.

HTC One X9

HTC One X9

כמו כן, 3 כפתורי מגע קפסטיביים נמצאים גם הם בחלקו הקדמי של המכשיר, ועל אף זאת, לא נפגעו מימדיו יתר על המידה והם נמדדים ב-153.9 מ"מ אורך ו-75.9 מ"מ רוחב, בעת שיחס המסך-גוף עומד על 71.38%.

כשנכנס לפרטי פרטים, נראה שהמכשיר מגיע עם מפרט לא רע: מערכת על שבב מסוג Helio X10 הכוללת מעבד מתומן ליבות בתדר 2.2GHz, מערך זיכרון הכולל 3GB RAM, נפח אחסון של 32GB הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס מסוג MicroSD וסוללה בלתי ניתנת לשליפה בקיבולת 3,000mAh.

HTC One X9

HTC One X9

מצלמת המכשיר הראשית מגיעה ברזולוציית 13 מגה פיקסל עם מייצב תמונה אופטי (OIS) ויכולות צילום ב-4K, וכן חיישן צילום משני ברזולוציית 5 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.0.

מחיר ה-HTC One X9 יעמוד, עבור הקהל הסיני, על 2,399 יואן סיני (כ-1,450 שקלים), והוא יופנה לשווקים בודדים באסיה בלבד, לפחות בשלב הראשון.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות