דוכן סמסונג (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

דיווח: סמסונג מתכוונת לצמצם 12% ממשלוחי הסמארטפונים שלה ב-2016

יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם, סמסונג, תצמצם במהלך 2016 את כמות משלוחי הסמארטפונים שלה בשניים-עשר אחוזים, שיובילו לכמות משלוחים הנעה בין 420 ל-430 מיליון סמארטפונים, כך עולה מדיווח חדש של המגזין הקוריאני The Korea Times.

על פי פרטי הדיווח, שמצטט נציג רשמי של אחת משותפותיה של סמסונג בדרום קוריאה, מגוון שינויים בעולם המובייל הם אלו שידרשו מסמסונג לצמצם את כמות משלוחי הסמארטפונים במהלך השנה הבאה בעד 12%, זאת, כמובן, בהשוואה ל-2015.

בהתאם לכך, מציין המקור כי הירידה בכמות המשלוחים לאו דווקא מעידה על ירידה בדרישה, אך מגיעה כתוצאה משינויים אותם חווה שוק הסמארטפונים.

Samsung Galaxy A7 2016

עוד מוסיף המקור כי סמסונג תתמקד ב-2016 בשווקים הנמוכים והבינוניים, בראשם עומדות סדרות הסמארטפונים Galaxy A ו-Galaxy J, אלו הוכיחו עצמן בשנה החולפת כשהציגו מכירות מרשימות. בדברים אלו תומכת חברת המחקר Bernstein Research, שמוסרת כי "סדרת שוק הביניים A וסדרת השוק הנמוך, J, הציגו גידול משמעותי במכירות. כמות המכירות הייתה מפתיעה".

קריאה נוספת: Samsung Galaxy A9 – מכשיר פרימיום מתכתי לשוק הביניים

התמקדות החברה בשוק הביניים אינה מפתיעה, שכן רק לאחרונה הכריזה סמסונג על לא פחות מארבעה דגמים חדשים לסדרת ה-A המצליחה: Galaxy A3 2016, A5 2016, A7 2016 ו-A9. אלו צפויים לסייע לחברה להעצים אף יותר את המכירות והרווחים משוק הביניים המתפתח.

נוסף על אלו, סמסונג לא תשכח ממשתמשי השוק הגבוה ותכריז מוקדם בשנה הבאה על סדרת מכשירי הדגל Galaxy S7, שתציע, על פי הערכות ודיווחים קודמים, 4 דגמים בתצורות שונות.

מקורות
Korea Times
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות