חברת Japan Display מתחילה בייצור המוני של מודולים חדשים למסכי הסמארטפונים של 2016

Japan Display Pixel Eyes 2nd Gen Japan Display Pixel Eyes 2nd Gen

לקראת כניסתה של השנה החדשה אנו מתחילים לראות יותר ויותר הדלפות ושמועות הנוגעות לסמארטפונים שיופיעו במחצית הראשונה של השנה, בהם סדרות ה-Galaxy S7, LG G5, Xiaomi Mi 5, iPhone 6c ועוד. רגע לפני 2016 מפרסמת יצרנית המסכים Japan Display (או JDI) הודעה לפיה החלה בייצור המוני לסדרת מודולים חדשה המיועדת עבור מסכי מכשירים שיופיעו בשנה הקרובה.

מדובר בדור השני של המודולים למסכים בסדרת ה-Pixel Eyes של החברה, היא סדרת מודולים למסכים מסוג LCD המיועדים עבור מכשירי פרימיום והופיעו בעבר, בין היתר, במכשירים של סוני ו-OnePlus.

הדור השני של מודולי ה-Pixel Eyes מבית היצרנית היפנית יציע שוליים דקים יותר שימדדו ב-0.5 מ”מ, לעומת 0.8 מ”מ שהציע הדור הראשון, יספק צבעים שחורים עמוקים יותר ותמיכה ב”אצבעות רטובות” ובראשי עטי סטיילוס דקים יותר הנמדדים ב-1 מ”מ (בהשוואה ל-2 מ”מ שנתמכו בדור הראשון של הסדרה).

ב-JDI מציינים שני יתרונות נוספים למודולים החדשים למסכים, הם התמיכה במגוון רחב יותר של גדלים, המגיעים עד 16 אינץ’ והתמיכה ברזולוציות תצוגה גבוהות במיוחד. בחברה לא מציינים פרטים אודות הרזולוציות הנתמכות, אולם יש להניח כי בכוונת החברה להתייחס לגל חדש של מסכים בעלי רזולוציות גבוהות במיוחד (2K, 4K) הצפויות לשטוף את השוק בשנת 2016.

השוואת מפרטים