ברוכים הבאים לגרסה החדשה של אתר גאדג'טי

לאחר חודשים רבים של עבודה, אנחנו שמחים להציג בפניכם היום את הגרסה הרביעית והצבעונית ביותר של אתר גאדג'טי עד כה. מאז השקנו את הגרסה השלישית של גאדג'טי ביוני 2014, הצלחנו להכפיל לא רק את כמות המבקרים שלנו, אלא גם את תחומי העיסוק שלנו. אתר גאדג'טי במתכונתו הנוכחית, כפי שבטח כבר שמתם לב, משמש כמגזין גאדג’טים, טכנולוגיה, בידור ופנאי – מה שבין היתר הביא אותנו להחלטה לעצב ולפתח גרסה חדשה לגמרי.

עמוד הבית החדש שלנו זונח את מודל Masonry הפופולרי ועובר מעתה לתצוגה קטגורית, כך שתוכלו למצוא בקלות ובמהירות את כל העדכונים הכי חדשים בנושאים שמעניינים אתכם. בנוסף, כולל עמוד הבית החדש כמה רכיבים שמטרתם להבליט תכנים ספציפיים כגון סקירות, כתבות מיוחדות וקטעי וידאו. חשוב לציין כי מבנהו של עמוד הבית איננו קבוע: ביכולתנו לשנות אותו בהתאם למתרחש בעולם הטכנולוגיה (והבידור!) ובכך למעשה להביא לקדמת הבמה את הנושאים הרלוונטיים ביותר.

דרך נוספת להבלטת תכנים (בדומה לגרסה הקודמת של האתר, אם כי בתצורה מודרנית יותר) היא הגלריה הצבעונית שבראש העמוד, אשר מצרפת אותנו לטרנד ה-Hero Image שמממשים אתרים רבים ברחבי ברשת. בגלריה תמצאו את הכתבות המובילות שפורסמו לאחרונה, וזו תהיה הפעם זמינה בחלקה גם דרך טאבלטים ומכשירים סלולריים. את הגלריה הצבעונית תוכלו לעיתים למצוא גם בתוך כתבות ואף כחלק מרצף הקטגוריות בעמוד הבית.

בתוך הכתבות ממתינים לכם רכיבים מתקדמים שיעניקו חווית קריאה מהנה ומאורגנת יותר מבעבר, כגון תיבת הצצה לאחור שתציג את השתלשלות האירועים במקרה של סיפור או נושא מתמשך, מנגנון המאפשר שליטה בגודל הטקסט, השוואת מפרטים טכניים של סמארטפונים, המלצות קריאה ועוד. אף על פי שאנחנו מציגים היום מראה חדש לאתר, אין אנו מפסיקים את עבודות הפיתוח למען יצירתן של כתבות עשירות ומהודרות יותר.

gadgety-2016

בגרסה זו של האתר שמנו דגש גדול על נושא הנגישות. פרט לכך שזוהי הגרסה הרספונסיבית הראשונה שלנו (נסו להקטין את חלון הדפדפן שלכם וצפו בקסם) – דאגנו לכך שכל פעולה שניתן לבצע באתר הדסקטופ ניתן יהיה לבצע גם בגרסת המובייל. כמו כן, פעלנו על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013, כך שגם גולשים בעלי מוגבלויות יוכלו להנות מהיצע התכנים שלנו. מידע נוסף ניתן לקבל בעמוד הנגישות.

אנחנו לא מושלמים: כמו בכל גרסה ראשונה של מוצר, גם כאן בגרסה החדשה של גאדג'טי ייתכן שתחוו תקלות שלא גילינו בעצמנו, ונשמח אם תדווחו לנו עליהן.

השוואת מפרטים