Huawei Nexus 6P (צילום: גאדג'טי)

48 שעות עם Huawei Nexus 6P – הפרימיום מגיע לסדרת הנקסוס
| שבת, 2 בינואר 2016, 18:41 | גאדג'טי מסקר, סלולר

בשבוע שעבר השיקה יבואנית מוצרי וואווי הבלעדית בישראל, אלפא טלקום, את מכשיר הפרימיום לסדרת הנקסוס, Huawei Nexus 6P, שמהווה לקפיצת מדרגה חשובה במיוחד עבור וואווי הסינית באופן בו מסתכלים עליה המשתמשים ברחבי העולם ובמדינת ישראל בפרט. לאחר שנחת המכשיר על שולחננו לצורך סקירה, החלטנו שקצת לפני שנסיים לבחון, לנסות ולמתוח את יכולות המכשיר עד לקצה גבולותיו, נספק לכם הצצה להתרשמות הראשונית שלנו מהמכשיר שנבחר ע"י גולשי גאדג'טי למכשיר הפרימיום מבין הטובים ביותר של השנה.

אף שפתיחת הקופסה אינה מרגשת במיוחד, בהחלט ניתן לראות כי וואווי לא דילגה על כל פרט ואריזת המכשיר מינימליסטית ונעימה למראה. עם הסרת מכסה הקופסא נוצץ לו מכשיר ה-Nexus 6P, השוכן במעטפת ניילון שמגנה עליו מפני שריטות בדרכו מן היצרן לצרכן.

מלבדו, נמצא באריזת המכשיר כבל USB Type-C דו-כיווני שישמש אותנו לצורך טעינת המכשיר באמצעות שנאי 3 אמפר מסיבי. לשם שינוי, לא צירפה וואווי אוזניות עם המכשיר, כך שרוכשיו שמבצעים שימוש באוזניות ידרשו להוציא מכיסם סכום נוסף, או להשתמש באוזניות אשר כבר ברשותם.

Huawei Nexus 6P (צילום: גאדג'טי)

Huawei Nexus 6P (צילום: גאדג'טי)

עוברת למגרש של הגדולים

כבר עם האחיזה במכשיר בפעם הראשונה ניתן להרגיש את תחושת הפרימיום אותה מנסה וואווי להעביר למשתמש, כאשר הנקסוס 6P עשוי אלומיניום בתצורת UniBody, מה שהופך אותו לחלקלק במיוחד. אף מימדיו הגדולים, המכשיר נוח למדי לאחיזה, חלוקת המשקל מעולה והשימוש ביד אחת, בעוד אפשרית, הינה קשה למדי. נדגיש כי המכשיר רגיש למדי לפגיעות וכבר כעת הבחנו במספר שריטות לאורך מסגרתו.

בעת שנצלול לקרבי המכשיר נבחין במערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0 מרשמלו נקייה (זמין כבר שדרוג ל-6.0.1), שרצה לה על גבי מסך AMOLED בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציית QuadHD. כל פיסת תוכן שהוצגה על גבי המסך, החל מתמונות הרקע ועד לסרטוני 2K מרהיבים, הוצגו בצורה נפלאה, כאשר צמד הרמקולים הסטריאופוניים שמספקים ווליום עוצמתי ונקי, הופכים את חווית המולטימדיה במכשיר למרשימה במיוחד. נציין כי רמקול המכשיר העליון אכן חזק יותר מהתחתון, אך על פי צוות התמיכה של גוגל 'זו כוונת המשורר', ולא מדובר בתקלה.

Huawei Nexus 6P (צילום: גאדג'טי)

Huawei Nexus 6P (צילום: גאדג'טי)

לאחר שהתפעלנו מחווית המולטימדיה הראשונית, וסיימנו לבצע את המעבר ממכשירנו האישי לנקסוס 6P, התפנה זמננו לבחון את ביצועי המכשיר. לכל אורך השימוש ב-48 השעות האחרונות המכשיר היה מהיר להפליא וביצע כל פעולה ללא היסוס. הצטרפותה של גוגל לעולם הזיהוי הביומטרי בהחלט מבורכת, אך קורא טביעות האצבע אינו מהטובים שחווינו ופעמים רבות נדרשנו להעביר את האצבע בשנית על מנת לפתוח את מסך הנעילה.

הגמגום הידוע במערכת ההפעלה עדיין שם, אך עם התקדמות הגרסאות הוא הופך לנדיר יותר ויותר, ובהחלט מדובר בחווית האנדרואיד המהירה ביותר שחוויתי. גם משחק בעל דרישות גרפיקה גבוהות כדוגמת Ashpalt 8 רץ ללא לאגים ודילוגי פריימים בולטים. התרשמותנו ממצלמת המכשיר הייתה גם היא טובה למדי, אך נדרש לבחון אותה כמו גם את שאר יכולות המכשיר בתנאים שונים ומגוונים על מנת לספק את חוות הדעת הטובה ביותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות