חיישני SmartThinQ

חיישני SmartThinQ (קרדיט: יח"צ LG)

טכנולוגיית הבית החכם של LG מקבלת שדרוג ב-CES 2016

הבית החכם קיבל דגש מצד רבות מחברות הטכנולוגיה עוד בשנה שעברה, אולם תחום האינטרנט של החפצים (IoT) צפוי להתחזק ב-2016 ומביא עמו את הרצון לספק מערכת ניהול ביתית לכל המוצרים החשמליים בבית. לקראת פתיחתה של תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית, CES 2016, ב-6 בינואר, מכריזה ענקית מוצרי האלקטרוניקה, LG Electronics, על ה-SmartThinQ Hub – מערכת שליטה ופיקוח על מכשירים חכמים בסביבה הביתית.

המערכת החדשה מבצעת סנכרון לחיישנים חכמים המחוברים למוצרים ברחבי הבית כמו: מזגנים, מדיחי כלים, מקררים, תנורים, שואבי אבק רובוטיים ועוד, ומאפשרת איסוף מידע גם ממכשירים אחרים המחוברים ל-SmartThinQ דרך רשת WiFi, קישוריות בלוטות' או בפרוטוקול התקשורת האלחוטית ZigBee.

מערכת SmartThinQ Hub

מערכת SmartThinQ Hub (קרדיט: יח"צ LG)

את המידע שתאסוף המערכת שפיתחה LG ניתן להציג בצורת התראות שיופיעו על גבי מסך LCD צבעוני בגודל 3.5 אינץ' ובאמצעות הכרזה דרך רמקול המובנה ב-SmartThinQ Hub. כמו כן, מאפשרת המערכת תקשורת דו-כיוונית במכשירים החכמים הנמצאים בבית דרך ממשק אפליקציית סמארטפון.

מערכת ה-SmartThinQ Hub תגיע בתצורה עגולה בעלת גוף מתכתי בצבעים שחור וזהב, ותאפשר ניגון מוסיקה ברחבי הבית באמצעות הרמקול המובנה ואפשרות ניגון היישר מהסמארטפון או הטאבלט באמצעות בלוטות' או דרך תחנות רדיו חינמיות ב-iHeartRadio.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות