הוכרזה: Phase One XF – מפלצת עם 100 מגה פיקסלים

Phase One XF Phase One XF

אל שלל ההכרזות מתערוכת CES הנערכת בלאס וגאס מצטרפת הכרזה מעניינת במיוחד מיצרנית מצלמות היוקרה Phase One. מצלמת ה-Phase One XF מציעה חיישן המפיק תמונות בלא פחות מ-100 מגה-פיקסלים, ואמור לספק את חווית הצילום המושלמת עם רמת פירוט אולטימטיבית.

החיישן החדשני פותח יחד עם סוני, מלכת חיישני הצילום. הוא מציע טווח רגישות צנוע למדי העומד על ISO 50-12,800, ומפיק תמונות נקיות מרעשים לכל אורך הטווח. בנוסף, הוא מסוגל לצלם תמונות בעומק 16 ביט, לראשונה במצלמות דיגיטליות. לטענת החברה, העומק המשופר מפיק תמונות טבעיות יותר ממצלמות בעומק 14 ביט הנפוצות כיום בשוק.

בדומה למצלמות אחרות מבית החברה, החיישן כוונן על מנת שידמה את הצבעים בצילום פילם – אחת ממטרותיה העיקריות של Phase One היא להביא את התחושה הנוסטלגית של צילום תמונות בפילם אל העולם הדיגיטלי. החיישן המוטמע במצלמה הוא בגודל “בינוני” (Medium Format), הגדול משמעותית מחיישני ה-35 מ”מ המוטמעים במצלמות הדגל מבית Canon ו-Nikon כיום. החיישן הגדול מספק טווח דינמי משופר, כמות רעשים מופחתת ומקל על העדשה לספק את רמת הפירוט הגבוהה.

אם חשקה נפשכם במצלמה החדשה, תאלצו להיפרד מ-48,990 דולרים, שהם כ-192 אלף שקלים חדשים. ללא ספק תענוג ששמור לעשירים בלבד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים