ההמתנה הסתיימה: נטפליקס מגיע לישראל

שנים חיכינו בציפייה, מלאי קנאה באמריקאים, ועכשיו זה מגיע גם אלינו. שירות הזרמת הסרטים והסדרות הפופולרי Netflix זמין כעת בישראל, וגם אתם יכולים להנות ממנו.

עבור מי מכם שלא פגש עדיין ב-Netflix נסביר כי מדובר בשירות הזרמת התכנים הפופולרי בעולם, המאפשר גישה לספרייה ענקית של סדרות וסרטים במחיר אטרקטיבי, בדומה לשירותי ה-V.O.D של החברות המקומיות yes ו-HOT, אך ללא השידורים החיים. המחיר הנגיש וההיצע הרחב של התכנים איפשרו לשירות לגייס לא פחות מ-70 מיליון מנויים בארצות הנבחרות בהן הוא פועל, והפכו אותו לאחראי לחלק הארי של תעבורת הרשת העולמית.

למרבה הצער, בשלב זה השירות לא יוצע בעברית – ממשק המשתמש יישאר באנגלית, וכך גם הסדרות. אפילו תרגומים בעברית לא יהיו זמינים, כך שכל מי שאינו שולט בשפת הלעז ברמה גבוהה – מוטב שידבוק בשירותיהן של ספקיות התוכן המקומיות. סביר להניח שעם הזמן יתווספו גם תרגומים בעברית לסדרות, ולאחר מכן גם סדרות מקור בעברית, אך זאת רק לאחר שהשירות יתפוס תפוצה רחבה בארצנו.

עלילותיו של ברון הסמים פאבלו אסקובר. זמינות לצפייה דרך Netflix בלבד
עלילותיו של ברון הסמים פאבלו אסקובר. זמינות לצפייה דרך Netflix בלבד

המנוי הבסיסי מחירו 7.99 דולרים (כ-32 שקלים) בחודש, והוא מציע הזרמה באיכות רגילה (SD בלבד) אל מכשיר אחד. המנוי הסטנדרטי מחירו 9.99 דולרים (כ-40 שקלים), והוא מציע הזרמת תכנים באיכות HD אל שני מכשירים במקביל. מחירו של מנוי הפרימיום עומד על 11.99 דולרים (כ-48 שקלים) והוא מציע הזרמת תכנים באיכות HD אל ארבעה מכשירים שונים בו זמנית.

למרבה ההפתעה, לא כל ההפקות המקוריות של נטפליקס יוצעו לצפייה עבור משתמשים ישראלים – דוגמה פופולרית אחת היא “בית הקלפים” המצליחה, שזכויות השידור שלה בישראל כבר נמכרו לספקיות המקומיות. למרות זאת, ניתן להתנחם בעובדה ש-“Narcos”, סדרה עטורת שבחים העוסקת בברון סמים קולומביאני, תוצע לצפייה בישראל באופן בלעדי דרך Netflix.

השירות מציע חודש התנסות ללא תשלום, ותוכלו להירשם בלחיצה על הקישור הבא.

* תודה לכל הגולשים שדיווחו לנו על הידיעה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים