אינטל וניו-באלאנס ישתפו פעולה לצורך פיתוח שעון חכם

New Balance Intel

מלבד אינספור טלוויזיות, סמארטפונים ובעיקר לא מעט חידושים לעולם הטכנולוגיה על כל תחומיו, אנו זוכים מפעם לפעם להכיר גם שיתופי פעולה חדשים כחלק מן ההכרזות השונות שמתרחשות בתערוכת CES. שיתוף פעולה חדש ומעניין במיוחד הוא זה הנרקם בין אינטל, ענקית השבבים האמריקאית, לבין יצרנית נעלי הספורט ואביזרי הלבוש, ניו באלאנס (New Balance), לצורך פיתוח שעון חכם.

ניו באלאנס, המוכרת את מוצריה ברחבי העולם, הודיעה ביום שלישי האחרון באופן רשמי כי תקים חטיבת ספורט דיגיטלי (New Balalnce Digital Sport), זו תחבור לאינטל, גוגל וחברות נוספות לצורך פיתוחם של מוצרי מחשוב לביש שונים, כשבראשם עומד שעון חכם המריץ את מערכת ההפעלה Android Wear.

מנכ”ל ניו באלאנס, רוב דה-מרטיני, מסר במעמד ההודעה:

לניו באלאנס יש מורשת בת 110 שנים של פיתוח מוצרים והתקדמות בתחום הריצה וחטיבת הספורט הדיגיטלי החדשה שלנו מסמלת את התחייבותנו להשקיע בספורטאים ואצנים ברחבי העולם ברודפם אחר הישגים יוצאי דופן.

על פי הפרטים המעטים אותם מסרה החברה, אנו יודעים כי מתחת למכסה המנוע של השעון נמצא את שבב העיבוד של אינטל, כאשר את התוכנה, כאמור, תספק גוגל עם מערכת ההפעלה הייעודית שלה למחשוב לביש.

New Balance Intel

עוד מוסרת החברה כי שעונה החכם יופנה לספורטאים ככל ואצנים בפרט, להם יאפשר לעקוב אחר מסלול הריצה באמצעות שבב GPS ייעודי וכן להפעיל ולשמוע מוזיקה ללא צורך בסמארטפון שלהם.

השקת השעון תתרחש לקראת תקופת החגים של 2016 ואחריה אנו צפויים לראות מוצרים נוספים מבית החברה בשנים 2017-2018.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים