סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

הערכות: הסמארטפון המתקפל של סמסונג יושק במחצית השניה של 2016

במהלך המחצית השניה של 2016, תחשוף סמסונג באופן רשמי את הסמארטפון המתקפל הראשון איי פעם, כך עולה מתוך דברים אותם מסרו לאחרונה אנליסטים של חברת HSBC.

על פי הערכות אלו, המגיעות אלינו באמצעות מגזין Business Insider, ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית תהא יצרנית הסמארטפונים הראשונה איי פעם להציג סמארטפון בתצורה ייחודית זו, כאשר השקתו תחל השנה במספר שווקים מצומצמים, והוא יגיע בהפצה רחבה יותר אך ורק במהלך 2017.

על פי דיווח האנליסטים, יהיה המכשיר שונה מכל סמארטפון אחר שיהיה זמין בשוק באותה התקופה ובכך יסייע לסמסונג להגדיל את נתח השוק שלה בעולם הסמארטפונים וכן בעולם הטאבלטים –  תחת מוצר אחד ויחיד. זאת, כמובן, מכיוון שבמצב רגיל (מקופל), יכול המכשיר להיות בגודל של כל סמארטפון סטנדרטי, אך ברגע יפתח לתצורתו המלאה, יוכל המשתמש לבצע בו שימוש כטאבלט לכל דבר.

את הסמארטפון המתקפל, בהתאם לדיווח זה ואף לדיווחים קודמים, מפתחת החברה תחת פרוייקט העונה לשם Project Valley, ומלבד היותו ניתן לקיפול מלא, שאר הפרטים אודות מפרטו אינם ידועים ובהחלט ייתכן כי אלו טרם נקבעו באופן סופי.

הכרזת המכשיר מאוחר יותר השנה עשויה להעיד על כך שסמסונג תבחר בתערוכת IFA 2016, שתתקיים בספטמבר השנה, כמקום המתאים ביותר לחשיפתו הראשונה, שכן זו אינה זרה לה ורבים ממכשירי החברה נחשפו בה בעבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות